140827 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Uus nädal uued, aga samas ka vanad tuuled


Ütleme nii, et eelmise nädala eesmärke ei ole mõtet analüüsida, kuna nädala lõpus olnud haigus ajas mind ka halvale teele ja nädalavahetusel ma nautisin lihtsalt oma sünnipeva. Pole mõtet endale midagi ette heita, sest see viib veel suuremale patu rajale. Seega homme panen uued eesmärgid paika, mis arvatavasti on samasugused, mis see nädal, sest tõesti tahan edasi minna. 

Ega tegelikult täna ei olnud ka midagi hullu. Hommikuks sõin oasalatit kohviga, lõunaks sõime šnitslit ja nüüd okei õhtul on täiesti paha söök – hakklihapitsa. Aga no, mis seal ikka, elu on vahepeal natukene elamiseks ka. Uuel nädalal igatahes paneme uue hooga edasi ja ainuke planeeritud patupäev tuleb laupäevane sünnipäev. 

Mis ma siis tegin, et uuesti saada jalule? Ega muud midagi, kui tegin endale kodus järgmise nädala toidud valmis. Tegin endale retsepti "Brownie" ja "kanafileerullid mozzarellaga". Mul ei mahtunud kogu vajalik mozzarella kogus kana vahele, siis mõtlesin, et pole hullu, teen endale kõrvale mozzarella tomati salatit siis, aga noh muidugi ma jätsin selle mozarella koju, aga kuna see idee salatist mulle meeldib, siis ma ikkagi lähen ostan selle arvatavasti homme endale ära ka. 

Brownie koogis vahetasin oad riisijahu vastu ja kohupiimakreemi asemel kasutasin kodujuustu (5%). Tegin natukene liiga suure panni peal. Eeldasin, et see kook tõuseb ka kuna panin nii soodat kui ka küpsetuspulbrit, aga võib-olla siis siiski liiga vähe. Igatahes tulid mul väga õhkused tükid. Natukene proovisin ka tainast ja peaksin ütlema, et tundus väga hea. Mul jäi seest ka kuidagi natukene nii öelda nätske, nagu üks brownie kook peakski olema ja mulle väga meeldis. Steviat lisasin ka ikka mõnusasti. 

Protsess: 

Protsess rullidest. Lõpu pilt tuli meelde teha alles siis, kui karbis oli ja Tartus olin juba 

Kana tundub kuidagi hele, aga ma kontrollisin, et kõik oleks nii nagu peab. Nagu kogustest võib aimata, siis saab kõvasti mitu päeva süüa 😀 Hommikuks jäävad siis singivõileivad ja hilisõhtuks porgand või leian mingi muu variandi. Ei tea veel, midagi huvitavat võiks olla. Võib-olla proovin ka neid kamapalle. 

Tervis on ka juba paranemismärke näitamas. Nohu on ikka veel suht jõhker. Homme lähen proovin natukene korvpalli ka, sest oluline mäng on tulemas. Eks soojendusel paistab, kuidas olukord on. Kui ikka üldse midagi ei anna, siis võtan tagasi ,aga loodan, et kõik läheb hästi. 

Ega muud midagi, kui paneme aga edasi 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
120533 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom