143511 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Üleskutse


Läksin eile rehvitrenni ja vastuvõtulauas kohe hoiatati mind, et kuna ma olen praegu ainuke treenija, siis võib trenn ära jääda ja saan raha tagasi. Ega nemad ei teadnud, et treener on selline entusiast, et me ka suvel tegime ainult kahekesi trenni ja mingit trenni ärajäämist küll ei ole 😀 Siiski trenni alguseks oli meid juba neli tükki olemas ja trenn võis alata. Kuigi ma olen 100% kinde, et me oleksime teinud trenni ka kahekesi või kolmekesi. Imelik on see, et vahepeal on seal rahvast 6-8, aga vahel olemegi hoopis kolme või neljakesi. Seega teen fitlapitajate seas väikese üleskutse. Kes ei ole mu juttudest ära hirmutatud ja tahab midagi ägedat proovida, siis tulge teisipäeval minuga koos trenn 🙂 Trenn maksab 5 eurot, algab kell 18.15 ja aadressiks on Võru 79. Pärast võime saunas Fitlapi muljeid ka jagada 😀 

Ma olen sellest enne korduvalt kirjutanud ka, aga eilne trenn näitas ka jällegi seda, miks ei tohi teiste kehakuju kadestada. Mul endal ei ole tegelikult väga olnud seda enda võrdlemist teistega, aga vahel on ikka ette tulnud. Eile siis kordus jälle see, mida ma olen ka varem näinud – väliselt kõhn keha ei tähenda, et see keha on vormis. Minul on veel mõned väikesed voldikesed, aga ma tean, et mingil määral ma olen juba vormis. Seega peab ainult iseenda peale mõtlema ja ei tohiks ennast teistega võrrelda. 

Söögid on ikka kavakohased. Tegin endale singivõileiba hommikuks ja lasin selle võileivagrilli alt läbi. Kõrvale sõin kurki. Homme vist võtan tomati ka juurde. Natukene jääb hamba all kuiv. Hakkab väikselt ära tüütama ja sellepärast ma nädalavahetusel teen putru ja homme söön ka kohupiima hoopis. Lõunaks oli ikka oa-singi salat puuviljaga. Täna tegin järgmiseks paariks päevaks ka toidu valmis – singirullid. Õhtusöögiks oli eile ka kotlett, aga täna tegime mee ja sinepiga kana poolkoivad. Päris hästi tuli välja. Olen enne ka teinud mee sinepi kana ja mulle väga maitseb. Oleks võinud natukene julgem olla maitseainetega, aga noormees kiitis ja endale maitses, mis ongi peamine 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
129762 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom