Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tunnistan ausalt üles

Kõigepealt ma tahaksin tänada kõiki, kes minu blogi on lugenud ja aitasid mu auhinnalisele 5. kohale. Eks muidugi suur osa lugejatest tuli mu tagasiside postitusest, aga ma tundsin, et oli õige aeg seda teha. 

Täna pean aga ausalt ülestunnistama, et ma tegin pattu. Mul on juba väga väga mitu päeva olnud muudkui isu jäätise ja muidu patuste asjade järele ja täna ma andsin alla. Sõin šokolaadi jäätist ja mingisuguseid peekoni maitselisi maisikrõpse. Kas ma olin endaga rahul? Muidugi mitte! Kas ma nautisin seda? Jah, aga ainult hetkeks. Samas pärast seda, kui see on tehtud, siis ma tunnen, et ma ei vaja neid enam. Lisaks ma järjest rohkem olen veendunud, et need isud tulevad sellest, et ma ei joo ikkagi piisavalt vett. Samuti ma lubasin endale, et ma pean alternatiivid leidma kavast ja olema ise aktiivne ning mitte alla andma. Näiteks meil on endal täiesti olemas jäätise retsept. Samuti keegi toetusgrupis tegi soolapähkleid mingisugusest pähklisegu retseptist. Johhaidii, miks mina ei saaks sellega hakkama. Igatahes on mul plaanis teha endale kavajärgne jäätis ja vaadata, kas ma saan siis hakkama. Jäätise arvatavasti teen järgmiseks nädalaks. Vahel ma ikka mõtlen, et kuidas üks inimeseloom saab nii nõrk olla. Lihtsalt mingil jäätisel laseb ennast kontrollida. Aga noh, vähemalt ma ei lasknud pulkade mineku järel trummil ka minna, vaid võtsin ennast kokku. 

Kõik teised toidud on olnud kava järgsed. Ka täna õhtul õhtusöögi sõin kava järgi. Kuna päeval patustasin, siis jätan hilisõhtusöögi ära. Vähemalt üks positiivne uudis on mul veel. Täna pidi tulema Starmani tehnik minu juurde täpselt minu trenni ajal. Suur oli aga minu rõõm, kui ta helistas ja tuli varem ehk mitu tundi enne trenni. See tähendas, et sain mõnuga rehvitrennis käia. Nüüd on mu süümepiinad natukene väiksemad, sest see trenn oli ikka jätkuvalt jõhker. Muidugi ma ei õigusta sellega oma patustamist ja ka ei otsi vabandusi, aga natukene lihtsam on ikka endal. 

Kuna olen võlgu nii eilsed pildid kui ka tänased pildid, siis paned mõlemad üles. Toidud – omlett seemneleivaga; mehhiko salat; tatra-kanaroog (valmistoidu kohta on see super!), omlett seemneleivaga, oa-singisalat, juurvilja-kana kaste riisiga. 



Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse