137371 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Tuju jälle hea nagu alati


Sain oma nädalvahetuse nukrameelsusest üle 😀 Tänane päev on juba igati päikseline ja väga hea on ka endal olla. Hommikuks sõin pudru piima ja banaaniga ning sisse panin natukene mustikaid. Väga mõnus! Homme hommikul ka sama plaan. Mõnus on vahepeal omleti asemel süüa putru. Peaksingi hommikusöögid ka natukene mitmekesisemaks muutma. Muidu olen tavaliselt peaaegu terve nädal ühte ja sama asja söönud. See nädal plaanin süüa putru, müslit jogurtiga ja omletti seemneleivaga. 

Lõuna oli lihtsalt imeline! Ma oleksin sellist asja söönud ka ennem kava jälgimist ja super leida midagi nii mõnusat, mis on 100% lubatud – praekartul. Lõunaks oli siis soe kalkunisalat, kus kalkuni asendasin kana kintsu lihaga. Ma ei tea, miks ma pole varem muutnud seda kanafileed kintsuliha asemel. Minu arust kintsuliha jääb nii mahlane ja tõesti väga mõnus suutäis. Kõrvale sõin siis kartulit ja tegin lubatud kogusest hapukoorest tomati-kurgi-koore salati. Tegelikult retsepti järgi oleks pidanud paprika ka sisse käima, aga ma tõesti seekord ei soovinud. Ainuke kehva asi oli selles, et paus lõuna ja hommikusöögi vahele jäi väga pikk. Siiski tuleb neli toidukorda ära mahutada ja nii peabki tegema! 

(Tahtsin siia panna toidu pildid, aga süsteem millegi pärast ei lasknud) 

Õhtusöögiks plaanin teha kana ürdivõiga. Seda olen varem ka teinud ja alati väga maitsev. Kuna postituse teen enne õhtusööki, siis panen pildid homme ülesse, et ikka kõik aus oleks. Rääkides veel väljakutsest kaks nädalat võtta igale poole oma toidud kaasa, siis täna ma tegingi sellega juba algust. Ootamatult pidin tulema varem kodust ära kui arvasin ja nii ma pakkisin oma asjad kõik kokku ja panin ajama 😀 Õnneks osad asjad saan siia ka jätta, sest ma peangi sööma osa toidust noormehe juures olles nii et parem tõin nüüd asjad ära kui hiljem tassin need nii kui nii siia. 

Lisaks maitsvale toidule oli ka minu spordi plaan väga hea. Käisin oma tavalise 5km jooksuringi ja kõik oli super. Jõudsin isegi üllatavalt palju ja ma oleksin tegelikult võinud isegi rohkem joosta, aga kuna mul täna lihtsalt ajaliselt pressis peale, siis ma pidin lõpetama oma tavalise eesmärgi juures (5km). 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
110848 lugemist / 45 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva