Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tuju jälle hea nagu alati

Sain oma nädalvahetuse nukrameelsusest üle 😀 Tänane päev on juba igati päikseline ja väga hea on ka endal olla. Hommikuks sõin pudru piima ja banaaniga ning sisse panin natukene mustikaid. Väga mõnus! Homme hommikul ka sama plaan. Mõnus on vahepeal omleti asemel süüa putru. Peaksingi hommikusöögid ka natukene mitmekesisemaks muutma. Muidu olen tavaliselt peaaegu terve nädal ühte ja sama asja söönud. See nädal plaanin süüa putru, müslit jogurtiga ja omletti seemneleivaga. 

Lõuna oli lihtsalt imeline! Ma oleksin sellist asja söönud ka ennem kava jälgimist ja super leida midagi nii mõnusat, mis on 100% lubatud – praekartul. Lõunaks oli siis soe kalkunisalat, kus kalkuni asendasin kana kintsu lihaga. Ma ei tea, miks ma pole varem muutnud seda kanafileed kintsuliha asemel. Minu arust kintsuliha jääb nii mahlane ja tõesti väga mõnus suutäis. Kõrvale sõin siis kartulit ja tegin lubatud kogusest hapukoorest tomati-kurgi-koore salati. Tegelikult retsepti järgi oleks pidanud paprika ka sisse käima, aga ma tõesti seekord ei soovinud. Ainuke kehva asi oli selles, et paus lõuna ja hommikusöögi vahele jäi väga pikk. Siiski tuleb neli toidukorda ära mahutada ja nii peabki tegema! 

(Tahtsin siia panna toidu pildid, aga süsteem millegi pärast ei lasknud) 

Õhtusöögiks plaanin teha kana ürdivõiga. Seda olen varem ka teinud ja alati väga maitsev. Kuna postituse teen enne õhtusööki, siis panen pildid homme ülesse, et ikka kõik aus oleks. Rääkides veel väljakutsest kaks nädalat võtta igale poole oma toidud kaasa, siis täna ma tegingi sellega juba algust. Ootamatult pidin tulema varem kodust ära kui arvasin ja nii ma pakkisin oma asjad kõik kokku ja panin ajama 😀 Õnneks osad asjad saan siia ka jätta, sest ma peangi sööma osa toidust noormehe juures olles nii et parem tõin nüüd asjad ära kui hiljem tassin need nii kui nii siia. 

Lisaks maitsvale toidule oli ka minu spordi plaan väga hea. Käisin oma tavalise 5km jooksuringi ja kõik oli super. Jõudsin isegi üllatavalt palju ja ma oleksin tegelikult võinud isegi rohkem joosta, aga kuna mul täna lihtsalt ajaliselt pressis peale, siis ma pidin lõpetama oma tavalise eesmärgi juures (5km). Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse