140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Teisipäev ja mina olen nagu tuulelipp


Eilse trennieelse kaalumisega sain siis lõpptulemuseks, et esimese korraliku nädala tulemusena langetasin 1,2 kg, mis on väga hea tulemus arvestades, et ma olen lutsukommidega sutsu patustanud ja ka popkorni sai söödud eelmine nädal pisut. Vahepeal natukene millegi pärast mind mõjutab see, kui ma teiste inimeste langust näen ja mõtlen, et miks mul nii kiiresti ei lähe, aga no iga asi omal ajal. Jällegi pean siis minema võtma ühe suhkrupaki pihku ja mõtlema, et tegelt 1 kg on ka juba parajalt suur kogus ning siis kaovad ka negatiivsemad mõtted ära. 

Sellega seoses olen hakanud mõtlema ka enda varasema käitumise peale. Olen nüüd kaheksa klubi liige uuesti, aga olen ka 20kg rohkem kaalunud ja seda suhteliselt hiljuti. Praegu vaatan ennast peeglist ja mõtlen, et vot siit ja sealt oleks veel vaja pisut putitada ja siis on juba päris hea. Ma ei saa aru, mida ma siis mõtlesin, kui ma 20 või isegi 15kg raskemat ennast vaatasin. Olen vist sellest varemgi rääkinud, et ma ei ole otseselt kunagi oma kehaga sõjajalal olnud. Lihtsalt nüüd on naljakas mõelda, et kui ma praegu peeglist vaatan, siis kohe hakkab silma riivama veel see voldike, et siis raskemana ma ka ikka vaatasin, et võiks olla parem, aga väga pikemalt selle peal ei peatunud. Igatahes, inimene on üks huvitav olend :D. 

Tulles tagasi siis kava juurde – toitumine on olnud täna 100%. Hommikuks jälle vana hea singivõileib, millest tuli meelde pilt teha alles siis, kui juba üks oli söödud. Lõunaks söön endiselt oma vaarika-kookose kooki ning ka 2 päeva hiljem on see väga maitsev. Arvatavasti homme saab see ka otsa. Õhtusöögiks oli ka jällegi liha ja kui varem ma kunagi vabavara väga palju ei teinud, siis selle toidu juures on kohustuslik suur vabavara kogus, sest muidu lihtsalt see üks lihatükk oleks nii üksik seal taldrikul. Õhtul pärast trenni läheb siis jälle porgand käiku. 

Fototõestus: 

Rääkides trennist, siis täna olen ma olnud tõeline tuulelipp. Mul oli täna üsna hilja õhtul veel kool, siis tulin ruttu koju sööma ja nüüd varsti lähen trenni. Hommikul mõtlesin, et okei, lähen trenni. Tulin siis pärast tööd koju ja mõtlesin, et ei tea, kas hakkan minema, aga panin koti ikka kokku. Loengus olles juba tühistasin ka oma broneeringu ära ja mõtlesin, et teen kodus mingisuguse video järgi trenni. Siis tuli välja, et loeng sai 20 minutit varem läbi, mis tähendas, et jõudsin ilusti koju ja sain söödud ning nüüd taastasn oma broneeringu. Elu on seiklus 😀 

Ega rohkem aega polegi, peab hakkama trenni poole varsti liikuma. Ikka edasi! 🙂 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
120527 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom