Teine nädal ja motivatsioon on laes

Tegin eile õhtul siis Magusaga kaalust alla esimese retsepti – kookosemaitseline kodujuustu-vaarikakook. Maitsesin ka killuke õhtul tainast ja tundus väga hea. Asendasin ainult kookosejahu mandlijahuga ja vaarikad punaste sõstarde ja tikritega. Muu on kõik kava järgi. Toidu tegemisel sain kasutada ka old-school'i vahustit, mis on veel järgmine samm käsitsi vahustamisest 😀 Tegin siis kolme korra lõuna. Olen üliõnnelik, sest esimest korda on tõesti mul tulnud kook välja ja see on IMEMAITSEV! Kuigi ainuke asi on see, et ma oleks võinud ise lisada pisut rohkem suhkrut, aga muidu oli tõesti väga maitsev kook ning kindlasti teen ka juurde. 

Protsess: 

Hommiku pidin alustama väikese patuga – võileiva peale sai suitsuvorst. Unustasin täiesti ära, et pean noormehe juures sööma ka hommikust ja täiesti varustamata olin. Siiski sain emause olla kavas. Kasutasin singivõileiva retsepti, kus siis hilisõhtusest söögist laenasin kaks viilu juustu. Seega ainuke kavaväline asi oligi vorst. Samas ma ei söönud seda meeletult ja viilud olid ka suhteliselt õhkused nii et elame üle. Lõunaks sõin siis eelnevalt mainitud magusa koogi. Õhtuks tegin endale juba pühapäeva õhtul liha valmis (keefiri marinaadis grill-liha) retseptist grillitud seakael tomati-kurgisalatiga. Toiteväärust lugedes, siis tundus, et sai õige rasvasusega liha ja tegemist on seakaelakarbonaadiga. Tükid kuivasid küll kuidagi eriti kokku, aga lisan siis rohkelt salatit ja võtan juurde ka kurki, mis meil on lubatud süüa vabavarana, kuna suhkruid lisatud ei ole (sellest on juttu olnud ka Facebooki teotusgrupis). 

Fototõestus:

Hakkasin mõtlema oma eesmärkide peale ja jõudsin selleni, et kindlasti näksimine väheneb nüüd järgmiste nädalate jooksul ja selleks on üks lihtne põhjus – mul ei ole lihtsalt aega kodus olles isutada. Kuigi eelmine nädal ma tegelikult peale maiustamisega millegi muuga nii öelda orki ei astunud, siis polnud hullu, aga pean tunnistama, et isutas kindlasti, aga suutsin pidada vastu 😀 Reeglina pärast patustamist on ka väga raske olla nii et ega tegelikult mingisugust mõnu nendest asjadest enam ei teki. 

Ega muud praegu ei olegi, paneme aga edasi! 🙂 


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse