140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Teine nädal ja motivatsioon on laes


Tegin eile õhtul siis Magusaga kaalust alla esimese retsepti – kookosemaitseline kodujuustu-vaarikakook. Maitsesin ka killuke õhtul tainast ja tundus väga hea. Asendasin ainult kookosejahu mandlijahuga ja vaarikad punaste sõstarde ja tikritega. Muu on kõik kava järgi. Toidu tegemisel sain kasutada ka old-school'i vahustit, mis on veel järgmine samm käsitsi vahustamisest 😀 Tegin siis kolme korra lõuna. Olen üliõnnelik, sest esimest korda on tõesti mul tulnud kook välja ja see on IMEMAITSEV! Kuigi ainuke asi on see, et ma oleks võinud ise lisada pisut rohkem suhkrut, aga muidu oli tõesti väga maitsev kook ning kindlasti teen ka juurde. 

Protsess: 

Hommiku pidin alustama väikese patuga – võileiva peale sai suitsuvorst. Unustasin täiesti ära, et pean noormehe juures sööma ka hommikust ja täiesti varustamata olin. Siiski sain emause olla kavas. Kasutasin singivõileiva retsepti, kus siis hilisõhtusest söögist laenasin kaks viilu juustu. Seega ainuke kavaväline asi oligi vorst. Samas ma ei söönud seda meeletult ja viilud olid ka suhteliselt õhkused nii et elame üle. Lõunaks sõin siis eelnevalt mainitud magusa koogi. Õhtuks tegin endale juba pühapäeva õhtul liha valmis (keefiri marinaadis grill-liha) retseptist grillitud seakael tomati-kurgisalatiga. Toiteväärust lugedes, siis tundus, et sai õige rasvasusega liha ja tegemist on seakaelakarbonaadiga. Tükid kuivasid küll kuidagi eriti kokku, aga lisan siis rohkelt salatit ja võtan juurde ka kurki, mis meil on lubatud süüa vabavarana, kuna suhkruid lisatud ei ole (sellest on juttu olnud ka Facebooki teotusgrupis). 

Fototõestus:

Hakkasin mõtlema oma eesmärkide peale ja jõudsin selleni, et kindlasti näksimine väheneb nüüd järgmiste nädalate jooksul ja selleks on üks lihtne põhjus – mul ei ole lihtsalt aega kodus olles isutada. Kuigi eelmine nädal ma tegelikult peale maiustamisega millegi muuga nii öelda orki ei astunud, siis polnud hullu, aga pean tunnistama, et isutas kindlasti, aga suutsin pidada vastu 😀 Reeglina pärast patustamist on ka väga raske olla nii et ega tegelikult mingisugust mõnu nendest asjadest enam ei teki. 

Ega muud praegu ei olegi, paneme aga edasi! 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
120525 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom