143511 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Tavaline neljapäev


Nädal hakkab vaikselt lõpule jõudma ja saan öelda, et praeguseni on küll väga edukalt läinud. Tunnistan üles, et mõni komm on mulle suhu sattunud, aga mingisugusest kõrvalekaldest me ei saa rääkida. Endiselt on koguaeg kiire – töö, õppimine, trenn. Praegusel ajal ma näen tegelikult eriti, et kui ise olla leidlik, siis Fitlapi toidud tegelikult ei võta kaua aega või siis tuleb lihtsalt leida mingisugused võimalused. Näiteks singirulle tehes ja nende sisuga täitmisega samal ajal ma kordasin enda arvestuseks. 

Täna tegime naiskonnaga jõu trenni jõusaalis. Alustasin soojendusega 10 minutit ergomeetril. Seejärel võtsime läbi jalad, käed ja selja. Esimest korda tegin ka sangpommiga trenni. Hoidsin natukene valesti kinni ja nüüd on peopesad päris hellad, aga trenn ise võttis ikka väga läbi. Nüüd on jäänud veel laupäevane mäng ka. Seega see nädal tuleb 5x trenni. Olen pannud tähele, et saun meeletult mõjutab mu taastumist. See nädal ei käinud teisipäeval pärast jõutrenni saunas ja kuidagi eriti raske on jalgadel olnud. Järgmine nädal saan jälle käia, siis vaatan, kas tõesti on selles lõdvestamises asi. 

Tahtsin tegelikult natukene täpsustada ka eilset postitust. Viimane asi, mis ma tahan, et keegi arvaks on see, et inimesed vaatavad kas ja kui palju keegi jõuab. See ei ole absoluutselt nii. Minu arust iga inimene, kes on võtnud ennast kätte, et vormi parandada, on väärt suurt kiitust. Eilne lause oli lihtsalt tähelepanek ega mingisugune halvustus. Trennid on reeglina nii rasked, et polegi aega teisi sellise pilguga vaadata 😀 

Tänane toitumine on olnud ka igati kavakohane. Hommikuks sõin profeel puuvilja ja pähklitega; lõunaks singirullid Brie juustu ja õunaga. Brie juustu asendasin tavalise 15% juustuga ja lisasin natukene küüslauku. Kuna ma hindasin üle sisu koguse, siis ma pidin paar sinki sööma kõrvale ka niisama. Õhtusöögiks oli endiselt mee-sinepi kana. Hilisõhtusöögiks sõin lihtsalt jälle puuvilja ja pähkleid. 

Kuna meie perele kuulub ka väike pood, siis ma küsiks lugejate käest ka lihtsalt huvi pärast, et mis teid viib väikesesse külapoodi? Mis teid sinna meelitaks? Praegu on meil pakkuda värsket liha, loodusväe tooteid, isegi Saaremaa pähklimüsli on olemas 😀 Otsimegi järjest rohkem alternatiivseid tooteid, mida tavakaubandusest nii lihtsalt ei leia. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
129765 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom