Tavaline neljapäev

Nädal hakkab vaikselt lõpule jõudma ja saan öelda, et praeguseni on küll väga edukalt läinud. Tunnistan üles, et mõni komm on mulle suhu sattunud, aga mingisugusest kõrvalekaldest me ei saa rääkida. Endiselt on koguaeg kiire – töö, õppimine, trenn. Praegusel ajal ma näen tegelikult eriti, et kui ise olla leidlik, siis Fitlapi toidud tegelikult ei võta kaua aega või siis tuleb lihtsalt leida mingisugused võimalused. Näiteks singirulle tehes ja nende sisuga täitmisega samal ajal ma kordasin enda arvestuseks. 

Täna tegime naiskonnaga jõu trenni jõusaalis. Alustasin soojendusega 10 minutit ergomeetril. Seejärel võtsime läbi jalad, käed ja selja. Esimest korda tegin ka sangpommiga trenni. Hoidsin natukene valesti kinni ja nüüd on peopesad päris hellad, aga trenn ise võttis ikka väga läbi. Nüüd on jäänud veel laupäevane mäng ka. Seega see nädal tuleb 5x trenni. Olen pannud tähele, et saun meeletult mõjutab mu taastumist. See nädal ei käinud teisipäeval pärast jõutrenni saunas ja kuidagi eriti raske on jalgadel olnud. Järgmine nädal saan jälle käia, siis vaatan, kas tõesti on selles lõdvestamises asi. 

Tahtsin tegelikult natukene täpsustada ka eilset postitust. Viimane asi, mis ma tahan, et keegi arvaks on see, et inimesed vaatavad kas ja kui palju keegi jõuab. See ei ole absoluutselt nii. Minu arust iga inimene, kes on võtnud ennast kätte, et vormi parandada, on väärt suurt kiitust. Eilne lause oli lihtsalt tähelepanek ega mingisugune halvustus. Trennid on reeglina nii rasked, et polegi aega teisi sellise pilguga vaadata 😀 

Tänane toitumine on olnud ka igati kavakohane. Hommikuks sõin profeel puuvilja ja pähklitega; lõunaks singirullid Brie juustu ja õunaga. Brie juustu asendasin tavalise 15% juustuga ja lisasin natukene küüslauku. Kuna ma hindasin üle sisu koguse, siis ma pidin paar sinki sööma kõrvale ka niisama. Õhtusöögiks oli endiselt mee-sinepi kana. Hilisõhtusöögiks sõin lihtsalt jälle puuvilja ja pähkleid. 

Kuna meie perele kuulub ka väike pood, siis ma küsiks lugejate käest ka lihtsalt huvi pärast, et mis teid viib väikesesse külapoodi? Mis teid sinna meelitaks? Praegu on meil pakkuda värsket liha, loodusväe tooteid, isegi Saaremaa pähklimüsli on olemas 😀 Otsimegi järjest rohkem alternatiivseid tooteid, mida tavakaubandusest nii lihtsalt ei leia. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod