Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tänane toitumine ja spordi eesmärgid

Eile olin oma rehvitrennis ainuke treenija :O Kaldun arvama, et see oli sellepärast, et nii ilus ilm oli, aga ka meie saime sellest kasu, kui läksime treeneriga välja harjutusi tegema. Vahel on mul ikka hea meel, et mul mõned treeneritest sõbrad on. Ta teatas, et ta arvaski, et ma olen täna üksinda ja oli kaasa võtnud ka kummi lindid, et teha peale rehvi ka nendega tööd. Vot see oli ikka jõhker 😀 Mõned stiilinäited ka siia: 

Täna on mul käed jumala valusad. Aga eile trenni tehes, siis me arutasime ka seda, et mul on tegelikult ikka natukene küür seljas. Seega minu üks eesmärke seoses spordiga, on lahti saada küürust või natukenegi seda olukorda leevendada. Teine natukene utoopilisem eesmärk on jõuda joosta kunagi 7 km või 10 km distantsidel maratoni võistlustel. Ma tegelikult usun, et kui sügis kestab natukene pikemalt ja lund ei tule maha, siis järgmiseks suveks võiksin isegi mõne võtta kavasse. Praegu jooksen 5 kilomeetrit keskmiselt iga kord, aga natukene lõpp on veel raske. Kaks korda sama pikka maad ma hetkel kindlasti joosta ei jaksa. 

Igatahes need on mu kaks peamist eesmärki. Natukene muretsen sellepärast, et kus korvpallitrenne sügisest tegema hakata, sest TÜ spordihoone läheb kuni jaanuarini remonti ja siis jäävad ka trennid ära. Võimalik, et asendan need Corsagym-i mingisuguste uute treeningutega ehk eksperimenteerin ja proovin täiesti midagi uut. 

Toitumine on igati korras, ikka sama vana jama 😀 Omlett seemneleivaga, toorjuustu-kohupiima kook (hommikusest söögist alles jäänud pirn) ja veiselihaburger. Hilisõhtutel olen praegu söönud ka natukene lillkapsast, porgandit ja joonud smuutit. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse