137215 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Tänane toitumine ja spordi eesmärgid


Eile olin oma rehvitrennis ainuke treenija :O Kaldun arvama, et see oli sellepärast, et nii ilus ilm oli, aga ka meie saime sellest kasu, kui läksime treeneriga välja harjutusi tegema. Vahel on mul ikka hea meel, et mul mõned treeneritest sõbrad on. Ta teatas, et ta arvaski, et ma olen täna üksinda ja oli kaasa võtnud ka kummi lindid, et teha peale rehvi ka nendega tööd. Vot see oli ikka jõhker 😀 Mõned stiilinäited ka siia: 

Täna on mul käed jumala valusad. Aga eile trenni tehes, siis me arutasime ka seda, et mul on tegelikult ikka natukene küür seljas. Seega minu üks eesmärke seoses spordiga, on lahti saada küürust või natukenegi seda olukorda leevendada. Teine natukene utoopilisem eesmärk on jõuda joosta kunagi 7 km või 10 km distantsidel maratoni võistlustel. Ma tegelikult usun, et kui sügis kestab natukene pikemalt ja lund ei tule maha, siis järgmiseks suveks võiksin isegi mõne võtta kavasse. Praegu jooksen 5 kilomeetrit keskmiselt iga kord, aga natukene lõpp on veel raske. Kaks korda sama pikka maad ma hetkel kindlasti joosta ei jaksa. 

Igatahes need on mu kaks peamist eesmärki. Natukene muretsen sellepärast, et kus korvpallitrenne sügisest tegema hakata, sest TÜ spordihoone läheb kuni jaanuarini remonti ja siis jäävad ka trennid ära. Võimalik, et asendan need Corsagym-i mingisuguste uute treeningutega ehk eksperimenteerin ja proovin täiesti midagi uut. 

Toitumine on igati korras, ikka sama vana jama 😀 Omlett seemneleivaga, toorjuustu-kohupiima kook (hommikusest söögist alles jäänud pirn) ja veiselihaburger. Hilisõhtutel olen praegu söönud ka natukene lillkapsast, porgandit ja joonud smuutit. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
110482 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva