Tahad parimat, aga läheb nii nagu alati :D

Ma ei tea, millal ma viimati nii ilusat graafikut nägin: 

Eks ta on mul juba pikemat aega languses olnud. Ka enne seda, kui ma ennast uuesti käsile võtsin, aga siis oli hüplemist kindlasti rohkem ja palju rohkem paigal seismist. Rõõm kohe näha, et kõik nii ilusti langeb. Kahjuks ma ainult seda praegu ise oma kehal ei pane väga tähele, kui peeglist vaatan. Täna avastasin aga hoopis teise asja järgi – mul on kellal jäänud auk natukene suureks, aga samas mitte nii suureks, et järgmisesse auku saaks panna. Aga vähemalt ma selle pealt näen, et muutused toimuvad. Mõõtmisest pole mul mingit kasu, sest mul on tunne, et ma ei oska mõõta nii nagu peab. See ei saa olla loogiline, et kaalul 94 (see on kaal, millal ma viimati proovisin mõõta) ja kaalul 88,2 on samasugune kõhu ümbermõõt ja rinna ümbermõõt. Ma ei saa aru, mida ma valesti teen 😀 

Tulles nüüd plaani tegemise juurde, siis mul oli kõik ilus ja suur plaan olemas. Eile õhtul enne magamaminekt tegin endale singivõileiva järgi saibid valmis. Võtsin need ilusti kaasa ka ja koos kohviga jõin, tegin ka oma arust pilti, aga jällegi telefon kaotas need kuhugi ära. Lootsin, et mul läheb kõht natukene hiljem tühjaks, aga sõin igatahes oma saibid bussis juba enne kella seitset hommikul ära. Koolitusele jõudes tundsin juba, et isegi natuke on kõht tühi ja lubasin endale tassi teed ja kohapeal olnud wrapi cheddari juustu kreemi, marineeritud köögiviljadega ja ahjubroileriga. Lõunaks võtsin siis puuvilja ja kaasas olnud jogurti. Nüüd läks edasi võssa. Ühes postituses mainisin, et koogid hakkavad pealt kuivama, kui jätad ilma katteta. Mõtlesin, et panen siis karbi kaane peale, et mis ikka juhtub, aga vot hakkasid hallitama. Avasin siis karbi koolitusel ja vaatan, et sellised imelikud valged täpid osades kohtades ja siis saingi aru, et karbis oli neil liiga niiske. Seega läks kõik äraviskamisele. Kahjuks enam ei olnud neid wrappe ega ka puuvilja, aga kuna kõht oli tühi ja midagi pidin sööma, siis sõin sealt ainukese asja, mis pakuti – lihapiruka ja tüki šokolaadi kooki, mis meenutas ka browniet. Õhtuks vähemalt sain oma kana süüa, aga ostsin kiirelt poest valmis kartulit juurde, sest tõesti ei olnud kell üheksa õhtul tuju enam midagi praadida juurde. Muidu nagu ikka – mozzarella juustu ja tomati salat juurde. Panin tähele, et lõpuks natukene kauem seistes hakkab kanale tugevat maitset andma ka see paprika, mis seal sees täidiseks on ja ma peaks ütlema, et mulle nii väga see ei meeldinud. Aga üleüldiselt ma jään päevaga rahule. Polnud hullu midagi. 

Eile sain ka super saagi Sportlandist. Uued korvpallitossud, mis olid 88 euro pealt 44 euro peale allahinnatud. Sain ka viimase enda suuruses paari. 

Ega muud midagi, kui homme tuleb teha Fitlapi kava, et patustamine tagasi teha ja siis minna uuesti patustama Meat Marketisse 😀 Aga pole hullu midagi, lähme rõõmsalt aga edasi! 


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse