136982 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Sünnipäeva postitus


Eilne sünnipäev möödus super hästi! Töökaaslastele pakkusin ise tehtud lihapirukaid ja Mississippi mudakooki. Kõik sõid ja kiitsid 😀 Seekord läks mul ka taigna tegemine palju paremini (kasutasin toasooje mune) ja ka mitte midagi ei läinud katki nagu tavaliselt. Õhtu lõpetasime teatris – Tõnis Niinemets Täna on homme! 2.0. See oli tõesti väga hea etendus. Oma naljades kasutab ta väga palju päevakjalisi teemasid. Raske võib see olla inimestele, kes ei ole päevakajaliste uudistega kursis veidi rohkem, kui keskmine inimene. 

Üllatus oli mul aga suur, kui sama päeva hommikul astusin korra huvi pärast kaalule ja see näitas lausa 73,6kg. Ei oodanud üldse sellist tulemust, kuna viimastel päevadel ei ole olnud sugugi 100% kavas. Sellega seoses tahaksingi öelda, et alates esmaspäevast olen ma 100% tagasi ja märtsis lisan juurde veel MyFitnessi trenni. Ma ei oskagi öelda, kas ma tahaksin teha terve märtsi veel langetajana või loodan saada märtsi jooksul 70kg ja siis lõpetan. Kuna mul numbri taga ajamine ei ole kunagi hästi läinud, siis ma vist pigem jään selle juurde, et märtsis teen uuesti rohkem trenni ja rohkem kavas. Aprillist siis proovin olla säilitaja ja no nüüd tõesti ma üritan ka selle eesmärgi täita 😀 

Panin ka tänasesesse blogisse pildi, mis teatris tehtud. Kui ma selle kleidi ostsin eelmise aasta kevadel, siis oli müüja veits minu arust valetanud, sest elu sees see kleit ei vastanud tema antud mõõtudele. Nüüd peaaegu aasta hiljem on see kleit väga tihkelt ümber keha, aga ma ei ole enam nagu viiner kiles 😀 Saan öelda, et lähen uuele eluaastale vastu oma elu parimas vormis. Edasine eesmärk ongi märts veel langetajana vastu pidada ja siis liikuda säilitajana edasi. Kui märtsis võimalik, siis tahaksin uuesti hakata väljas jooksmas käia, et täita ka lubadus osaleda mõnel jooksuüritusel. 

Ega muud midagi, kui naudin veel selle nädala lõpuni sünnipäeva meeleolu ja siis tagasi igapäeva ellu 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
109886 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva