Sünnipäev on tore päev!

Täna on siis minu 23 sünnipäev 🙂 Pean vist nüüd selle teksti oma blogi päises ka ära muutma.. Igatahes, päev on alanud ja möödunud igati hästi. Tänu pisut hiljemale ärkamisele ja teatud protseduuride õnnestumisele, sain hommikul ka kaaluda ja ossa jutt – ei ole ainult tagasi seal, kus ma olin enne nädalavahetuse algust, vaid lausa möödaski sellest kaalust ja mitte vähe. Aga tibusid loetakse kevadel nii et vaatame, mis nädala lõpuks see värk on. 

Toitumine on olnud täna nii ja naa. Hommikuks sõin ilusti banaani ja piimaga putru ja tassi kohvi; lõuna oli siis mitte kava järgi – sõin enda tehtud koogist 2 koogitükki ja jõin kõrvale kohvi. Päris hea kook tulin. Kartsin, et ei ole mahlane, kuna hapukoor ju teadagi ei ole väga vesine ise, aga suhteliselt mõnus oli. Halvaad oleks võib-olla võinud olla pisut vähem, aga üleüldiselt väga hea valik. Õhtuks sõin jällegi kana. Hilisõhtune söök oli plaanitud Brownie, aga kuna eneselegi ootamatult võitsime minu sünnipäeval ühe punktiga väga rasket võistkonda ja tegemist oli hooaja põhiturniiri viimase mänguga, siis tähistasime seda ühe jäätisega. Seega täna ei olnud nii väga kavas, aga ma sellepärast nüüd üle küll põdeda ei kavatse.

Tänane toit piltides: 

Tahtsin siia aususe märgiks panna ka jäätisest pildi, aga tuleb välja, et telefon ei teinud pilti, kuigi ma arvasin, et tegi. 

Käisin siis eile esimest korda sellises asjas nagu tyre workout ehk rehviga trenn. Läksin sinna, kuna sealne treener on mu eelmine korvpalli treener ja muidu väga väga tore inimene. No ütleme nii, et see trenn oli jõhker. Kui ma olen siin juba varem rääkinud, et enam ei hakka nii palav trennides jne, siis no seal olid tõesti kraanid täiesti lahti. Väikese aimduse saab sellest trennist siit. Minu jaoks oli igatahes juba seondus täiesti hull. Soendus koosneski siis igasuguses variandis rehvidest läbi jooksmise ja hüppamisega. Pärast soendust hakkas siis nii öelda erinevate lihasgruppide läbitöötamine – tagumik, käed, kerelihased. Pärast soendust ja algust ma mõtlesin küll, et kuhu kuradi kohta ma ennast vedanud olen (vabandage väljenduse pärast :D), siis pärast trenni mõtlesin, et oii, kus on tegelikult ikka hea olla ja täna hommikul juba mõtlesin, et peaks vähemalt üle nädala hakkama seal trennis käima lisaks korvpallile ja Fitlapi kavale. Peaksingi käima mingis trennis, mis on 100% minu jaoks väljakutsuv, siis saan tõesti astuda samme edasi ja võib-olla kiirendada ka pisut kaalulanguse protsessi. 

Homme saab olema tõeline väljakutse päev. Nimelt lähen Tallinnasse koolitusele. Selleks pean Tartust 6.30 bussile minema. Esialgne plaan on mul igatahes tehtud – teen omale võileivad kaasa ja termoses kohvi ja mingi hetk üritan vaikselt salaja bussis süüa (loodan, et see on ikka lubatud). Lõunaks võtan endaga kaasa oma Brownie koogid ja õhtusöögi söön siis millalgi, kui olen jõudnud tagasi Tartusse. Võtan kaasa ka profeeli kohupiima ja vähemalt eelnevatel kordadel on seal saadud puuvilja, et siis saan vahepeale teha hilisõhtusöögi, sest saaksin päris õhtust süüa alles mingi peale 20.30. Igatahes see on plaan, eks ma annan homme teada, kuidas tegelikult läks. 

Lõpetuseks üks väide video kah: 

 


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse