91905 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Teekond on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Sai ka minu kätte…
08.02.2017

Nüüd see külemtuse hooaeg on ka minuni jõudnud. Hommikusöök ja lõuna olid 100% kavas. Samuti oli ka õhtusöök veel kavas. Sõin ikka sama sööki, mida koguaeg.Tänasega sai siis kook ka otsa. Hilisõhtuse söögina olen lihtsalt natukene näksinud seda mida kodus on, otsesetl millegi isu ei ole Ei jaksa praegu piltidega jännata, aga kui võtate eelmiste päevade blogi pildid ette, siis ega muutust seal ei ole :D. Ainuke muutus on praegu siis see, et singivõileival võtsin hilisõhtusest progandi dipist kaks viilu suurema rasvaprotsendiga juustu. Üldse hakkab mul see singivõileib üle viskama. Arvatavasti vahetan selle maitsestamata jogurti ja kamapallide vastu. Proovin ka midagi muud, mis tundub uus ja huvitav. 

Millegi uue proovimisest rääkides olen hakanud järjest rohkem otsima erinevaid retsepte, mida proovida. Seda just sellistes olukrodades, kus saan olla kodus ja ahjus midagi teha. See nädal proovin ka pühapäeval kodus olles midagi uueks nädalaks teha, aga välistatud ei ole, et sünnipäevast jääb toitu alles ja siis saan selle kaasa. Kindlasti ei ole see kava toit, aga selle koha pealt ma ei hakka hulluks minema. Ei hakka ometi sööki ära viskama. Aga pigem ikka üritan teha kava järgset toitu. Toiduainete erineva vahetamisega toidukava siseselt ma veel eriti sõber ei ole ja ei ole mulle antud sea annet, et leida asendused selliselt, et saan mingist tahkest toidust mõne maitsva supi välja võluda. Seetõttu on Facebooki tugigrupp tõesti hea koht, kus ideid saada. 

Külmetusega kodus olemine ei ole tegelikult üldse mõnus. See tabas mind nii ootamatult ka, aga ma juba vist tean, kust ma selle külmapoisi endale sisse sain. Olen joonud juba kaks raviteed (Unaflux) ja juba on täitsa inimese tunne sees. Enne magama minekut joon ka veel ühe Coldrexi ära. Miinus on kindlasti see, et seetõttu ei saanud ma täna trennis käia ja arvatavasti ei tee ka homme midagi trennilaadsest, sest targem on saada see vimm endast välja, kui koguaeg organismi juurde piinata. Vähemalt 2 korda olen see nädal trenni teinud ja asi seegi. Ma olen reeglina väga halb enesele puhkuse andja, aga nüüd tuleb seda teha. Õnneks saan homme ka pisut kauem magada enne, kui tööle pean minema hakkama. 

Teekond on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.