140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Sai ka minu kätte…


Nüüd see külemtuse hooaeg on ka minuni jõudnud. Hommikusöök ja lõuna olid 100% kavas. Samuti oli ka õhtusöök veel kavas. Sõin ikka sama sööki, mida koguaeg.Tänasega sai siis kook ka otsa. Hilisõhtuse söögina olen lihtsalt natukene näksinud seda mida kodus on, otsesetl millegi isu ei ole Ei jaksa praegu piltidega jännata, aga kui võtate eelmiste päevade blogi pildid ette, siis ega muutust seal ei ole :D. Ainuke muutus on praegu siis see, et singivõileival võtsin hilisõhtusest progandi dipist kaks viilu suurema rasvaprotsendiga juustu. Üldse hakkab mul see singivõileib üle viskama. Arvatavasti vahetan selle maitsestamata jogurti ja kamapallide vastu. Proovin ka midagi muud, mis tundub uus ja huvitav. 

Millegi uue proovimisest rääkides olen hakanud järjest rohkem otsima erinevaid retsepte, mida proovida. Seda just sellistes olukrodades, kus saan olla kodus ja ahjus midagi teha. See nädal proovin ka pühapäeval kodus olles midagi uueks nädalaks teha, aga välistatud ei ole, et sünnipäevast jääb toitu alles ja siis saan selle kaasa. Kindlasti ei ole see kava toit, aga selle koha pealt ma ei hakka hulluks minema. Ei hakka ometi sööki ära viskama. Aga pigem ikka üritan teha kava järgset toitu. Toiduainete erineva vahetamisega toidukava siseselt ma veel eriti sõber ei ole ja ei ole mulle antud sea annet, et leida asendused selliselt, et saan mingist tahkest toidust mõne maitsva supi välja võluda. Seetõttu on Facebooki tugigrupp tõesti hea koht, kus ideid saada. 

Külmetusega kodus olemine ei ole tegelikult üldse mõnus. See tabas mind nii ootamatult ka, aga ma juba vist tean, kust ma selle külmapoisi endale sisse sain. Olen joonud juba kaks raviteed (Unaflux) ja juba on täitsa inimese tunne sees. Enne magama minekut joon ka veel ühe Coldrexi ära. Miinus on kindlasti see, et seetõttu ei saanud ma täna trennis käia ja arvatavasti ei tee ka homme midagi trennilaadsest, sest targem on saada see vimm endast välja, kui koguaeg organismi juurde piinata. Vähemalt 2 korda olen see nädal trenni teinud ja asi seegi. Ma olen reeglina väga halb enesele puhkuse andja, aga nüüd tuleb seda teha. Õnneks saan homme ka pisut kauem magada enne, kui tööle pean minema hakkama. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
120468 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom