137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Rööprähkleja


Eilne trenn oli väga hea üllatusega. Lisaks sellele, et 15 eurose kuumaksega saame Maaülikoolis kaks korda nädalas korvpalli mängida, saame ka varsti ühe korra nädalas üldfüüsilist. Sain treeneri jutust aru, et see hakkab olema midagi ringtreeningu sarnast. Nüüd on mu mure lahendatud, et mida asendada ühe ärajäänud rehvitrenniga 😀 Lisaks sellele saame kaks korda kuus käia GRIT treeningus, aga peame maksma juurde ainult 2 eurot. Esimene oleks juba sellel pühapäeval, aga kahjuks mul on juba plaanid tehtud ja sellest räägiti meile alles eile. Teisel korral proovin kindlasti osa võtta. Kehva ongi see, et see toimub pühapäeval kella 19.00 ajal, kui ma tegelikult veel täitsa tahaks noormehe juures olla. Aga elame, näeme. 

Täna ma proovisin olla rööprähkleja. Tahtsin ära teha oma selle nädalase nelja trenni, aga tahtsin ka vaadata Pealtnägijat järgi ja teadsin, et selleks kaheks mul eraldi aega ei olnud. Seega tuli kuldne kesktee appi. Ühel pool ekraani rääkis asjadest Mihkel Kärmas ja teisel pool meie oma Heiki tegi harjutusi. Tegelikult minu arust on see suhteliselt hea süsteem. Muidugi tuleb olla tähelepanelik, et saatele süvenedes enda harjutused ja kehahoid lohakaks ei lähe. Samas minu arust ei olnud võimalus mõelda selle peale, et raske on, kui samal ajal tegelesid ka millegi meeldivaga. Samuti olen rahul otsusega, et tegin üsna valutavatele lihastele peale selle Fitlapi treeningu, sest nüüd on juba tunduvalt parem olla. Jooksmas käimine ja 1,5h korvpallitrenni ei ole päris võrreldavad 😀 

Teine rööprähklemine oli toidu tegemisega. Tahtsin vaadata järgi saadet "Me saime lapse", aga oli vaja teha valmis nii järgmiste päevade lõunane salat kui ka õhtusöök. Panin siis ühika köögis klapid pähe ja vaatasin saadet, samal ajal hakkides porrut ja sinki. Praeguseks on mul isegi õhtusöök ka valmis ja ära söödud. Kes teeb, see jõuab. 

Tihtipeale olen ma Teile soovitanud ka mingisuguseid lahedaid Tartu üritusi, mis mulle silma jäävad. Sügise algusel olen teid aga alt vedanud 😀 Ei mäletanud ma, et tänavatoidufestival hakkab. Samuti tahtsin ära mainida, et Vanemuises ja Eesti Kontserdil oli piletisadu, aga siis kui tahtsin hakata sellest kirjutama, siis avastasin, et see juba läbi… Vähemalt endale me skoorisime kontsertipiletid Symphony meets Jazz ehk eesti keeli siis peaks olema, et sümfoonia kohtub jazziga. See alles novembris ja eks sellest ja minu muusika armastusest pikemalt siis, kui see on ära olnud. 

Toitumise poole pealt on täna kõik väga hästi. Töö juures isegi loobusin pakutud kommist, mis minu jaoks on juba oluline. Täna kuidagi pärast lõunast sööki ei olnud ka absoluutselt kõht tühi. Sõin siis täna jällegi putru banaani ja piimaga. Lõunaks singivõileiba ja nagu varasemalt ütlesin, siis söön sinna kõrvale ühe õuna, sest ma muidu lihtsalt tunnen, et ma jään nälga. Õhtusöögiks tegin hakklihakastet. Vot see oli ikka niiiiii maitsev. Justnagu vana hea ema tehtud. Muidugi tegin väikese möödalaske sellega, et tegin kolme kordse koguse, aga piima arvestasin ühe korra jagu kastmesse. See tähendab aga seda, et järgnevatel päevadel saan lihtsalt rohkem piima panna kartuliputru 😀 Õhtusöögi kõrval näete peeti, mille värvus tõesti ei ole see, mis ta olema peaks. Ostsin juba valmis peedi salati Rimist ja see on üks väike rõõm, mille ma olen endale jätnud alles. Koguse kaalun ikka meeles pidades seda 30grammi reeglit ja arvestades, et teiste toitude kõrvale ma peeti täna ei ole söönud. 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
112141 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom