Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Rõõmsad sõnumid

Eelkõige rõõmustan ma oma vanemate pärast. Isa on mul eriti vanakooli mees, kellel ikka peab kaste ja kartul olema laual. Kuigi viimasel ajal on ka tema hakanud järjest rohkem hindama ka muid toite. Ema on alati armastanud uusi asju proovida, aga toitumise jälgimisega pole kumbki kunagi eriti tegelenud. Nüüd sai neil nädal aega jälgitud ning vist mõlemal läks umbes 1,5-2 kg, mis on esimese nädala kohta päris hea eriti arvestades asjaolu, et nad võtavad natukene lõdvemalt. Rõõmustamiseks annab aga põhjust see, et nad otsustasid jätkada ning ostsid endale kuu aega juurde. Seega võib öelda, et kava töötab super hästi ka nende jaoks! 

Enda kaalust ma hetkel ei oska midagi kosta, sest siin noormehe juures mul ei ole kuskil kaaluda. Samas enesetunne on väga hea nii et kaal vast on ka ikka langemise teel. Esimest korda üle pika aja… Tegelikult kui praegu mõtlema hakkan, siis võib-olla isegi täitsa esimene kord, kus ma olen 99% olnud koguaeg kavas ehk ma olen täiesti välja teeninud endale tänase patutoidukorra. See nädal olen ma nii öelda patustanud ainult väga väheste asjadega. Näiteks sõin singivõileibade juurde ühe õuna ka, kuna tundsin, et muidu jääb kõht tühjaks. Samas ma olen nüüd kaks hommikut söönud omletti seemneleivaga ja ma unustasin, et seal saab ka süüa ühe õuna ehk nädala kokkuvõttes on kõik justkui tasakaalus 😀 . 

Olengi võlgu paari viimase päeva pildid. Olen nüüd viimased kolm päeva söönud suhteliselt samu asju. Hommikusöögiks kahel päeval omlett seemneleivaga ja täna tegin kreppe. Ütleme nii, et natukene liiga munased minu jaoks ning ma pigem neid rohkem enam ei teeks. Lõunaks olen söönud oa-singisalatit. See näitas mulle ära, et võileivast ma ikka kõhtu täis ei saa, aga korralikust portsust salatist saab väga kauaks ja mõnusalt. Õhtusöögiks sõin hakklihakastet ning hilisõhtuseks õun ja juustust viinamarja ja juustu. Hilisõhtustest söökidest pilte ei teinud, aga luban, et kõik oli täpset välja kaalutud 😀 

Selle nädalaga sai mulle ka selgeks, et palju lihtsam on mingisugusest ahvatlusest loobuda, kui ütled endale, et näiteks pühapäeval nii kui nii saab. Siis nagu ei tekigi seda mõtet, et ma nüüd täna võtan ja söön. Patutoidukord on veel ees, aga sinna olen planeerinud, siis alljärgnevad asjad – Waksal ekspressist BBQ burger (rebitud MMQ liha, salat, marineeritud sibul, redis, Waksali kaste) ja sinna juurde ühed friikartulid ning magustoiduks jäätist. Eks homme saab sellest pikemalt pajatada, et kuidas oli 🙂 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse