Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Prügikasti kaup

Kahjuks läks nii, et see banaani jäätis oli täielik läbikukkumine. Selle pudingu pulbri lisamine oli vale otsus. Hoidsin jäätist külmas ja selele on ikka väga õudne maitse. Ma ei ole suur pudingu fänn ja selle maitse ei olnud ka just maailma parim. Kahjuks ma viskan selle ära. Mulle ei meeldi absoluutselt toitu ära visata, aga ma ei saa ennast sundida seda sööma, mis mulle nii vastu hakkab. Pean hakkama uusi katsetusi tegema väikestes kogustes, sest ma tegin seda jäätist lausa nelja portsu jagu. Elu on näidanud ka, et kui ma sunnin ennast neid asju sööma, mida ma absoluutselt ei taha, siis see viib mu selleni, et ma tahan midagi patust süüa ja vahel olen lasknud ka sellel sündida. Õnneks ostsin neid batoone nii palju, et saan ikkagi õhtud läbi ajada. Muidugi nende batoonide puhul sain ka teada, et need Fast batoonid on valed. Mis seal siis ikka, söön need ära ja eks paistab, kas see paneb mingisuguse põntsu minu kaalule. 

Täna muidu on läinud väga hästi – müsli jogurtiga; lavašš koos vabavara salatiga; ühepajatoit ning hilisõhtul tassike teed ja proteiinibatoon. Batooni veel ei ole söönud, aga ükskord varem olen proovinud ja siis ajas asja ära küll. 

Eile võitlesin endaga kõvasti. Käisime kinos vaatamas filmi "Rachel, mu piin". Suht aeglase käiguga film, aga ikkagi väga okei ja soovitan seda teistele ka vaadata, kellele meeldivad draamad ja sellised natukene kummalise lõpuga. Pead lõpus järeldused ise tegema. Aga kõige suurem asi oi sellega, et ma ei ostnud ise midagi juurde, aga sõbranna ostis kõrvale popkorni. Vot see võitlus iseendaga oli ikka suur 😀 Et isegi ühte tükki ei võtnud nii öelda prooviks 😀 Aga sain hakkama. Hiljem läksime Wernerisse, aga ei võtnud ühtegi koogitükki, vaid nautisime lihtsat tassi kohvi. 

Tänane rehvitrenn oli ka väga mõnus, aga mingi hetk andis õlg ikka päris valusasti tunda. Loodan, et see varsti ikka läheb üle. Täna sain ka oma vereanalüüsi vastused ja sain ainult kiita 😀 Hemoglobiin oi 136 (praegu vaatan, et norm on 120-150); kolme kuu keskmine veresuhkur oli korras. Arsti jaoks üllatav oli isegi see, et mul oli D vitamiin 97 (piisavaks loetakse 50 – 250 nmol/L). Naljakas oli see, et ta ütles,et ma jätkaks seda, mida ma seni teinud olen, aga ma polegi midagi teinud, et see D vitamiin nii kõrge püsiks 😀 Ka kilpnäärmega oli kõik korras. Seega perearst arvas, et ma peaksin hommikuti natukene rohkem sööma, et pearinglust ei tekiks. Eks ma siis proovin seda natukene aega ja vaatan, mis juhtub. 

Ega muud kui edasi! 🙂 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse