140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Poolik neljas päev


Kuna õhtul plaanin noormehe juurde minna ja arvutit ei viitsi kaasa tarida, siis teen lühema blogipostituse juba täna ära ja eks siis homme lisan tänase pildid ja reedese söögi pildid. Päeva esimene pool hakkas nagu ikka – singivõileivad kohviga ja juustu-majoneesi määre. Õhtuks plaanin kaasa teha endale täisteramakarone hakklihaga ning seda söön arvatavasti seal ka reedel. Kuna lõunasesse sööki panin pisut vähem majoneesi, siis võin makarone nautida majoneesiga. Tunnistan juba eos üles, et kavatsen panna ka tilga ketšupit maitse poolest. Hilisõhtuseks söögiks võtan kaasa progandi ja no täna tõesti üritan mitte langeda ahvatluste küüsi ja tema kõrval midagi head või paremad mekkida. 

Söögist veel rääkides, siis ma ei võta sinna kaasa ka oma yummikomme ehk tänasest pühapäevani peaksin siis teoreetiliselt olema magusa vaba 😀 Siiski ma luban teadlikult rikkuda ühte oma reeglit. Ma küll lubasin, et ma hoidun soolastest snäkkidest, aga me vist teeme reede õhtul "Ooperifantoomi" filmiõhtu ja sinna kõrvale siis väike popcorn. Kahepeale üks pakk ära süüa ei ole nüüd ma arvan maailma lõpp. Nagu eelnevalt olen öelnud ka, elu ei saa jääda elamata. Ma küll kindlasti pean oma eesmärgiks kaalu langetamist ja igatpidi ebatervisliku toidu vältimist, aga vahel võib endale ka lubada. 

Hetkel on kaal ka täiesti languses. Loodan, et homme hommikul saan kõik protseduurid tehtud enne hommikusööki, et saada reaalne tulemus, mis võiks vastata ka tegelikkusele. 

Trennidega on ka kõik hästi – esmaspäeval oli korvpall ja nüüd kolmapäeval oli mäng. Näpp on täiesti korras, teipisin küll mõlemal päeval ja arvatavasti teibin ka veel järgmine nädal, aga tunne on juba päris hea. Kolmapäevase mängu kaotasime ja kuidagi üleüldiselt loid oli olla, ei olnud seda energiat, mis mängupäeval tavaliselt on. Teisipäeval tegin ka bodypump'i, aga kuna tahtsin ennast natukene ka kolmapäevaks hoida, siis ei pannud maksimaalseid raskuseid peale, vaid hoidsin pisut tagasi. Kolmapäeva hommikul olid ikka jalad valusad 😀 Samas täna pole mitte midagi. Seega õige ta on, et peale tuleb teha, siis pole hullu. Täna tulin otse töölt koju ja kohe tegin meie enda Fitlap treeningkava ka ja tunne on väga hea. 

Tunnen, et treening on just praegu see, mis aitab energia üleval hoida – ega ilma asjata öelda, et terves kehas terve vaim 🙂 
Aitab lobast kah, pean hakkama kööki koristama ja põrandaid pesema. Homseni! 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
120469 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom