Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Pool päeva ilus pool päeva mitte nii ilus

Õnneks käib mu pealkiri täna ainult ilma kohta. Pool päeva on täiesti super ilm ja teine pool mitte nii väga. Samas sellest ei ole hullu midagi. Nii saimegi päeval ajada natukene asju, sõita rolleri ja ATV-ga ning natukene aias kobistada. Nüüd teise poole päeva oleme lihtsalt veetnud mõnusasti aega küll arvuti ees ja küll teleka ees laugh Lihtsalt 100% puhkus. Õnneks see ei tähenda, et millestki muust puhkus oleks. Eile küll kirjutasin, et lähen jooksma, aga seda ei teinud. Ega muud midagi ei muutunudki, kui ainult see, et õhtul sain väiksema portsu süüa. Selle eest täna olin aga väga tubli ja tegin väikese jõutreeningu. Harjutused panin kokku ise nii nagu oskasin ja mida ma olen alati tundnud, et on minu jaoks väljakutsed. Põhimõte oli sama, mis muidu Fitlapi treeningkavadel – 40 sekundit tööd, 10 sekundit puhkust ja nii kolm ringi. Täna ma siiski piirdusin kahe ringiga, aga neljapäeval peab kindlasti tegema 3. Olen jaganud siis nelja suurde gruppi – jalad, kõht, käed ja selg (paberil ka selles järjekorras). Kui keegi on ka suurem jõusaali hunt või on palju treeningkavasid ise endale koostanud, siis võite julgelt arvamust avaldada, kas see tundub enam vähem normaalne proportsioon, mis mul on. Panin muusika mängima ja andsin minna. Pisut lihasväsimust sain tunda, aga mitte midagi võrreldes tavalise rehvitrenni või kangitrenniga. Kui nüüd puhkus saab läbi, siis kindlasti plaanin nendesse minna terve augusti kuu. 

Söömine on küll läinud nii nagu olen siin igapäevaselt rääkinud – profeel kohupiimaga; singi-oasalat; pasta bolognese ja hilisõhtuks juurviljad. Ma ei tea, miks ma varem pole teinud ise seda porgandidippi. Muidu ostan patukatel ja nõrkushetkedel hea meelega krõpsu ja dipikastet, siis palju lihtsam ja odavam on ise kokku keerata ja juurvilja juurde süüa. See on täpselt üks nendest toitudest, mis tundub patune, aga tegelikult on 100% kavas. Homsega saab mul singi-oasalat otsa, siis ühe lõuna plaanime minna sööma Elva restorani Waksal (päevapakkumine) ja siis vist teen endale kartulisalatit. Nädalavahetusel pean minema lapsepõlve koju ja ma plaanin ka sinna kaasa teha salatit, sest seal ma kipun alati kavast kõrvale kalduma, aga ma tahan, et see nädal õnnestus 100%-liselt minu eesmärk vähemalt 3 korda päeva süüa 100% kava järgi. 

Kuivõrd täna pole jõudnud rohke süüa, siis saab siia kahe toidukorra pilt: Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse