137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Plaanid suured..


Täiesti ebaraalne, kuidas üks ebaõnnestunud toit võib panna suure põntsu. Kui ma nüüd hakkan järgi mõtlema, siis ega nüüd nii kole see kõik ka ei olnud, aga kavast kõrvale ma kaldusin. Ise veel nii õnnelik, et uus ja ilus number ees 😀 Igatahes ma ei suutnud lihtsalt sundida ennast võtma kaasa Nõo liharulle vanaema juurde. Ja tegelikult ma olin laupäeval pool päeva kavas. Õhtusöögiks lihtsalt ei olnud kavakohane toit, kuna käisime pärast etendust väljas söömas, ja pärast sai sutsukene šokolaadi söödud. Pühapäeval ma ka hommikul lihtsalt nautisin seltskonda ja sõin kaks sepikut koos suitsuvorsti ja juustuga. Lõunaks sõin vanaema kotlette ja kartulit. Väga tagasihoidliku koguse ja natukene võitlesin endaga, et juurde ei võtaks. See eest ühe koogitüki võtsin ikka 😀 Igatahes esimene nädal olla iga päev täiesti 100% kavas ei õnnestunud. Kahjuks ma ei olnud arvestanud selle võimalusega, kui üks toit nii kehva on ja kuidas sellest olukorrast kiiresti välja tulla. Poe külastamine ei olnud ka enne võimalik, kui pärast hommikusööki, aga siis juba teadsin, et lõunal neid kotlette söön. 

Siiski muidu oli nädalavahetus igati vahva. Saime kõik ettenähtud tööd tehtud – 2,5h puude ladumist, marjade korjamist ja puude alt pisikeste õunte korjamist. Vanasti mulle üldse ei meeldinud need kodused tööd. Nüüd, kui ise oled kergem, on kehal ka kergem. Iga asi ei aja kohe higistama, jalad ei väsi ära ja üleüldine olemine on väga hea. 

Uuel nädalal võtan ennast uuesti täiesit kätte. Täna hommikul sõin omletti seemneleivaga, lõunaks ostsin maksimarketist Mehhiko salatit ja õhtuks ostsin ka kohe ära tatra-kanaroa. Mehhiko salat ei ole päris minu maitse, võib-olla oli natukene liiga äädikane ja ma ei ole suur maisi fänn, aga sellise katsetusena ta sobis ja sain oma lõuna söödud. Tarta roa võtsin täna sellepärast, et õhtu veedan noormehe juures ja ma ei hakka seal kastet tegema, et see järgmisteks päevadeks koju tagasi tassida. Selle nädala ainuke patutoidukord on arvatavasti laupäeva õhtu, sest siis tähistatakse noormehe sõprade sünnipäeva. Sellele õnneks eelneb vähemalt 3 tunnine paintballi mängimine nii et mingisugused kalorid saab kulutatud. Ma tõesti loodan, et ma pean vastu ja söön mängimise pauside ajal ainult endale mõeldud kaasa võetud toite, aga ma olen realist ja ei välista, et ma söön lõpuks ikkagi seda, mida sünnipäeva lapsed on kaasa võtnud. Siiski ma vähemalt üritan 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
111849 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva