Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Plaanid suured..

Täiesti ebaraalne, kuidas üks ebaõnnestunud toit võib panna suure põntsu. Kui ma nüüd hakkan järgi mõtlema, siis ega nüüd nii kole see kõik ka ei olnud, aga kavast kõrvale ma kaldusin. Ise veel nii õnnelik, et uus ja ilus number ees 😀 Igatahes ma ei suutnud lihtsalt sundida ennast võtma kaasa Nõo liharulle vanaema juurde. Ja tegelikult ma olin laupäeval pool päeva kavas. Õhtusöögiks lihtsalt ei olnud kavakohane toit, kuna käisime pärast etendust väljas söömas, ja pärast sai sutsukene šokolaadi söödud. Pühapäeval ma ka hommikul lihtsalt nautisin seltskonda ja sõin kaks sepikut koos suitsuvorsti ja juustuga. Lõunaks sõin vanaema kotlette ja kartulit. Väga tagasihoidliku koguse ja natukene võitlesin endaga, et juurde ei võtaks. See eest ühe koogitüki võtsin ikka 😀 Igatahes esimene nädal olla iga päev täiesti 100% kavas ei õnnestunud. Kahjuks ma ei olnud arvestanud selle võimalusega, kui üks toit nii kehva on ja kuidas sellest olukorrast kiiresti välja tulla. Poe külastamine ei olnud ka enne võimalik, kui pärast hommikusööki, aga siis juba teadsin, et lõunal neid kotlette söön. 

Siiski muidu oli nädalavahetus igati vahva. Saime kõik ettenähtud tööd tehtud – 2,5h puude ladumist, marjade korjamist ja puude alt pisikeste õunte korjamist. Vanasti mulle üldse ei meeldinud need kodused tööd. Nüüd, kui ise oled kergem, on kehal ka kergem. Iga asi ei aja kohe higistama, jalad ei väsi ära ja üleüldine olemine on väga hea. 

Uuel nädalal võtan ennast uuesti täiesit kätte. Täna hommikul sõin omletti seemneleivaga, lõunaks ostsin maksimarketist Mehhiko salatit ja õhtuks ostsin ka kohe ära tatra-kanaroa. Mehhiko salat ei ole päris minu maitse, võib-olla oli natukene liiga äädikane ja ma ei ole suur maisi fänn, aga sellise katsetusena ta sobis ja sain oma lõuna söödud. Tarta roa võtsin täna sellepärast, et õhtu veedan noormehe juures ja ma ei hakka seal kastet tegema, et see järgmisteks päevadeks koju tagasi tassida. Selle nädala ainuke patutoidukord on arvatavasti laupäeva õhtu, sest siis tähistatakse noormehe sõprade sünnipäeva. Sellele õnneks eelneb vähemalt 3 tunnine paintballi mängimine nii et mingisugused kalorid saab kulutatud. Ma tõesti loodan, et ma pean vastu ja söön mängimise pauside ajal ainult endale mõeldud kaasa võetud toite, aga ma olen realist ja ei välista, et ma söön lõpuks ikkagi seda, mida sünnipäeva lapsed on kaasa võtnud. Siiski ma vähemalt üritan 🙂 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse