Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Patutoidukord

Minnes veel eilsesse õhtu, siis ma unustasin oma ühe patutoidu üldse kirja panna. Kes on mu blogi pikemat aega jälginud, siis teab, et proovisime see aasta olla noormehega potipõllumehed ja tegime endale väikese aialapi. Pühapäeval korjasime ära siis oma põldoad ja keetsime neid soolvees. Seega lõplikult oli mu patutoiduks põldoad, BBQ burger ja friikartulid. Ostsime kahe peale suured friikartulid ja see kogus, mis me 2 euro eest saime oli ulme! Burger oli hea, aga ma veendusin jällegi, et punase kastmega burgerid ei lähe mulle peale. Lõpuks hakkab midagi vastu. Punkti panin jäätisega ja nüüd on elu lill. 

Kes kardab, et pärast patutoidukorda on raske tagasi reele saada, siis pole mõtet karta. Tuleb lihtsalt endale plaan valmis teha. Mina näiteks tegin pühapäeval valmis endale juba kartulisalati ja ostsin kõik asjad uueks nädalaks valmis ka nii et mul on teatud juhtudel ainult söömise vaev, halvemal juhul praadimise vaev 😀 . Ma usun, et enamik inimesi on sellised, et kui neil juba söök valmis on tehtud, siis seda ka süüakse. Väga haruldane on see, kui toitu ei kasutata ära. Mina olen seda Fitlapis teinud alles siis, kui see toit on tõesti nii nii halb, et seda ei anna kuidagi päästa ning olen sunnitud selle ära viskama. 

Nüüd plaaningi ühikas olles süüa putru piima ja banaaniga või noormehe juures olles omletti seemneleivaga; lõunaks on mul praegu 3x kartulisalati ja õhtusöögiks 3x tatar kanaga. Hilisõhtusöögiks joon kas smuutit või söön viinamarja ja juustu retseptist õun ja juust. Olen avastanud, et kui natukene raputada juustule peale üldlihamaitseainet, siis tuleb lihtsalt maksimaalselt hea. Nädala teises pooles ma vist tahaks teha nüüd suppi, sest mingisugust vaheldust on vaja. Postituse tegemise ajaks saan jagada kahe toidukorra pilte. Õhtu tuleb nii kiire, et ma pigem postitan praegu ära 🙂 

Täna ma saan Tartus elavatele Fitlapi kasutajatele anda ka soovituse, et heastada oma eksimusi selle kuu alguses 😀 . Nimelt Getriini massaaži ja ilustuudios saab klassikalist massaaži (60 min) 15 euroga. Mina panin endale juba aja ära ja eks saan anda teada, kuidas oli. 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse