136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Patutoidukord


Minnes veel eilsesse õhtu, siis ma unustasin oma ühe patutoidu üldse kirja panna. Kes on mu blogi pikemat aega jälginud, siis teab, et proovisime see aasta olla noormehega potipõllumehed ja tegime endale väikese aialapi. Pühapäeval korjasime ära siis oma põldoad ja keetsime neid soolvees. Seega lõplikult oli mu patutoiduks põldoad, BBQ burger ja friikartulid. Ostsime kahe peale suured friikartulid ja see kogus, mis me 2 euro eest saime oli ulme! Burger oli hea, aga ma veendusin jällegi, et punase kastmega burgerid ei lähe mulle peale. Lõpuks hakkab midagi vastu. Punkti panin jäätisega ja nüüd on elu lill. 

Kes kardab, et pärast patutoidukorda on raske tagasi reele saada, siis pole mõtet karta. Tuleb lihtsalt endale plaan valmis teha. Mina näiteks tegin pühapäeval valmis endale juba kartulisalati ja ostsin kõik asjad uueks nädalaks valmis ka nii et mul on teatud juhtudel ainult söömise vaev, halvemal juhul praadimise vaev 😀 . Ma usun, et enamik inimesi on sellised, et kui neil juba söök valmis on tehtud, siis seda ka süüakse. Väga haruldane on see, kui toitu ei kasutata ära. Mina olen seda Fitlapis teinud alles siis, kui see toit on tõesti nii nii halb, et seda ei anna kuidagi päästa ning olen sunnitud selle ära viskama. 

Nüüd plaaningi ühikas olles süüa putru piima ja banaaniga või noormehe juures olles omletti seemneleivaga; lõunaks on mul praegu 3x kartulisalati ja õhtusöögiks 3x tatar kanaga. Hilisõhtusöögiks joon kas smuutit või söön viinamarja ja juustu retseptist õun ja juust. Olen avastanud, et kui natukene raputada juustule peale üldlihamaitseainet, siis tuleb lihtsalt maksimaalselt hea. Nädala teises pooles ma vist tahaks teha nüüd suppi, sest mingisugust vaheldust on vaja. Postituse tegemise ajaks saan jagada kahe toidukorra pilte. Õhtu tuleb nii kiire, et ma pigem postitan praegu ära 🙂 

Täna ma saan Tartus elavatele Fitlapi kasutajatele anda ka soovituse, et heastada oma eksimusi selle kuu alguses 😀 . Nimelt Getriini massaaži ja ilustuudios saab klassikalist massaaži (60 min) 15 euroga. Mina panin endale juba aja ära ja eks saan anda teada, kuidas oli. 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
109926 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva