140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Patu kook ja üldse “patustamisest”


Alustuseks pole midagi muud öelda kui et Head Sõbrapäeva! 🙂 

Minu sõbrapäev möödub vaikselt. Olen ise veel natukene tõbine ja noormees on ka tõbine. Sellepärast ta ei hakanud isegi hommikul Tartusse sõitma, et tööle tulla ja kahjuks me nii öelda tahistada ei saagi, aga ilusad soovid on üksteisele juba soovitud 🙂 Eilse päeva jätkuks, siis mängida oli päris mõnus. Taevalik oli see, et vähemalt terve mäng oli nina lahti 😀 Iseenesest teha oli päris mõnus. Kerge väsimus andis lõpuks tunda, aga üsna hea emotsioon. Olin isegi üllatunud, arvasin, et isegi raskem on. Mäng ei läinud nii endal nii väga hästi kui ka võistkond kaotas, aga ega sellepärast öeldaksegi, et pall on ümmargune. 

Päev on olnud suhteliselt 100% kavas. Hommikuks nüüd singivõileib, kust hilisõhtust laenatud juust. Lõunaks nagu ikka veel brownie. Sellega seoses tegin väikese avastuse – kui enamik kooke ei taha sellist kaane all olemist. Näiteks mu banaanileiva muffinid hakkasid "higistama", siis brownile on vist seda just vaja, sest kohati oli täna teatud äärte kohtadesse hakkanud koorik tekkima. Õhtuks on jälle kana, samamoodi valge riisi ja pisut patuse kastmega. Õnneks on tänane päev väheste ahvatlustega möödunud. Tööl toodi Rafaello komme ja üks šokolaadikommikarp veel. Tunnistan ja ütlen, et võtsin paar kommi ja ka viinamarja. 

Selle viimasega seoses, ma lugesin eile ühte väga head postitust, kus kirjutati sellest, et Fitlap ei saa olla dieet, vaid see on elustiil ehk kui võtad seda toitumiskava endale kui midagi rasket ja mida sa tahad teha ainult selleks, et mingi kaalunumber saavutada, siis ongi raske. See postitus pani ka minu mõtlema. Olen ka enne selle peale mõelnud, et kogu see patustamise jutt on kohati isegi liialt. Mina ei näe selles midagi halba, kui sõbrapäeval võtad paar kommi, sõbrannaga kohvikus sööd tüki kooki. Jah, seitmsel päeval nädalas tüki kooki maitsta ei ole päris see. Pigem räägime siin sellistest aeg-ajalt maiustamistest. Jah, kaal ei lange nii kiiresti, kui võib-olla sellel inimesel, kes 100% jälgib, aga samas igaüks liigubki enda tempos. Üldse see sõna "patt" on ise negatiivse alatooniga, et paratamatult, kui nüüd fitlapitaja mõtleb, et no ma tegin pattu, las siis terve päev minna patuna kirja, siis see annabki tervele päevale negatiivse alatooni. See võib edasi viia selleni, et ka homme pole motivatsiooni jätkata. Kui aga oled 80% päevast kavas, mõned päevad nädalas ikka 100% ja siis sööd mõne kommi või nt mingit maitsvat külmkastet (armastan seda kanaga), siis see ei tähenda, et oled nüüd mingi suur patustaja ja selle pärast peab põdema. Mina olen sellise suhtmisega kaotanud 20 ja natuke peale kg ja kavatsen nii jätkata. 

Kuna jutu sain juba sinna, siis räägin enda patusest koogist. Mul ei olnud algusest peale plaanis teha Fitlapi kava järgi kooki. Seal päris paljud vajavad ahju, kui isegi mitte kõik koogid (vähemalt nii mulle on justkui silma jäänud). Otsustasin kõige lihtsama vastupanu teed minna ja teha üks küpsisetort. Juba tegin endaga ka "lepingu", et tööl söön koos teistega ühe ruudu. Ülejäänud jagan laiali – võib-olla viin õhtul mängule paarile trennikaaslasele, sokutan noormehele, et ta koju viiks. 

Koostisosad väga lihtsad – küpsis, kange kohv, hapukoor ja halvaa. Küpsist leotasin kohvis. Vahele määrisin hapukoort ja puistasin halvaad. Mul oli pähklitega halvaa, sest ma lihtsalt ei leidnud tavalist, kui ma kiiresti poest ostsin. Kõige peale, siis nii öelda kaunistamiseks läks ka halvaa puru ja küpsise puru. Pole varem seda teinud seega natukene riski värk on, aga loodame, et maitseb ikka hea. 

Kook valmib: 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
120528 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom