Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Päevad ei ole vennad..

Kui eile ajas mind taga magusa isu, siis täna pole sellest haisugi ja no ütleme välja, et ega ma sellepärast väga kurvasta ka 😀 Peale magusa isu puudumise hakkab mulle jälle aine rohkem energiat sisse tulema. Viimasel ajal olen olnud murelik ka oma magistritöö pärast, aga sain siin ka asjad vaikselt liikuma ja ootan ühe konkreetse vastuse taga. Nii kaua, kuni seda vastust ei ole, ei saa ma ka otseselt midagi edasi teha nii et see andis mulle vähemalt võimaluse maha rahuneda 😀 

Eile käisin oma rehvitrennis ja meid oli lausa 3. Trenn oli nagu ikka väga mõnus. Siiski ma järjest rohkem tunnen, et ma pean ennast mingil määral sundima. Õnneks mitte trennis käima, aga just harjutusi tehes. Mulle väga see trenn meeldib, aga kuna seal teed ju lõppude lõpuks harjutusi ise, siis on nii lihtne jalg sirgeks lasta, kui raske hakkab. Eile pidin mitu korda ennas tise tagant utsitama, et davai peab veel panema. Ma naudin seda trenni ja kõike sinna juurde käivat, aga nüüd olengi seal maal, et edasi arenguks tuleb ennast tagant sundida. Vähemalt hea, et ma nüüd sellele järeledusele juba jõudsin 😀 Ega muud midagi, kui trennis tuleb kõvasti edasi panna. 

Täna plaanisin ka oma treeninguid jätkata, aga vist jääb see plaan katki. Nimelt plaanisin minna reedel verd andma, aga kuna selgus, et reedel on verekeskus lahti ainult kuni 15.30, siis peab täna seal ära käima ja jooksmise lükkama hoopis reede peale. Otseselt see mitte midagi minu graafikus ei muuda, et kas ma jooksen täna või reedel või annan verd täna või mõnel muul päeval. Neljapäeval on lihtsalt kangi trenn ja sinna ma tahan kindlasti minna. Minu arvates peab vist ühe päeva jagu taastuma ja ma usun, et neljapäeva õhtul on juba kõik jälle hästi. Doonoriks olen käinud juba alates sellest, kui 18 sain, aga vahepeal on soiku jäänud, sest lihtsalt tegin akne ravikuurid ja sain armide jaoks süste ning seetõttu ei saanud päris pikalt käia doonoriks. Nüüd olen juba tükk aega probleemide vabalt elanud ja mõtlesin, et on aeg minna. Kuuldavasti see mõjub hästi ka enesetundele. 

Kuna teen tänase postituse enne õhtusööki, siis saan panna ainult hommikusöögi ja lõuna pildid. Täna hakkan vaaritama ka uueks nädalaks. Plaan on teha Nõo liharulle õhtusöögiks ja mandlijahu kooke lõunaks. Kindlasti plaanin lõuna toidu juurde süüa kas ainult siis tomatit või tomati-kurgi salatit, sest lihtsalt koogist ma kardan mulle ei piisa. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse