95773 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Teekond on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Päev nr 3 ja noormees
01.02.2017

Väikeste tagasilöökidega, aga ikka edasi. Eile sai siis oldud täiesti kavas, kuni õhtusöögini. Õhtusöök oli ka ikka kanaroog, aga pärast õhtusööki sõin ma kausi krõbinaid. Tegelikult, kui nüüd natukene ennast lohutada (loll on see, kes vabandust ei leia), siis tegelikult ju piim on meil eraldi toidukorrana kavas. Saatanast olid ainult need riisikrõbinad kakaoga. Hilisõhtu söögina ei söönud midagi, seega see piim üksinda justkui võiks lugeda toidukorraks. 

Tänane päev on aga täiesti 100%, kui teha mööndusi mu magusaisu ohjeldamise kokkuleppega. Kuna läksin täna hiljem tööle, siis hommikul oli puder piima ja banaaniga. Juba juubeldasin mõttes, et täna sai ka kõik toidud pildile ja siis pilte läbi vaadates avastasin, et vot lõunast olin unustanud pildi teha. Aga no see pilt oleks identne olnud eilse pildiga. Ei, tegelikult valetan, üks tomat oli rohkem 😀 Juust ja tomat on ausalt öeldes ikka üks mõnus paar, kes sobib omavahel imehästi. Kanariisiroog sai mul nüüd otsa ja mul on natukene hea meel. Tegin seda esimest korda ja sai selgeks, et ma võin seda sööki süüa maksimum kaks korda, sest kolmas kord on juba liialt üksluine ja ülessoojendades ei ole ta enam nii maitsev ka. Muidu ma võin süüa kana 24/7, aga millegi pärast seekord jah ei ole päris nii hea. 

Fototõestus: 

Porgandit peaks olema tegelikult rohkem, aga ma hetkel tõesti ei jõua rohkem ja kohe pärast blogi postitust lähen ka magama. Tean, et liiga vähe söömine on ka halb, aga ma pean tunnistama, et täna sai suhu pistetud peale yummikommide ka paar tavalist lutsukommi nii et kaloraaž on kindlasti täis. 

Tulles nüüd tagasi eile söödud riisikrõbinate ja pealkirjas kurjakuulutava sõna noormees juurde, siis pean tunnistama, et mingisugust nutulugu siit ei tule. Vabandan klickbait'i laadse pealkirja eest 😀 Noormehega on mul tõesti vedanud, kuid pean ühe tõrvatilga enda meepotti ikka tilgutama. Nimelt mul puudub iseloom, mis omakorda tähendab seda, et tema juures olles on mul raske püsida kavas. Temal ei ole mingil juhul vaja kaalu langetada, pigem just juurde võtta, seega tal ei ole eriti oluline jälgida mida ta täpselt sööb. Selle koha pealt on mul vedanud, et magusa armastaja ta ei ole, seega sellised ahvatlused täiesti puuduvad. Küll aga armastab ta ka soolaseid snäkke – küüslauguleivad, krõpsud, popcorn. Sellest praegu kirjutades mõtlen, et tegelikult ma võin ju seda endale lubada ka patu toidukorra ajal, aga samas see nädal olen ma ju juba kavast kõrvale langenud. Igatahes mu pika jutu mõte on, et kuigi ta on väga toetav, on mul meeletult raske püsida tema kõrval kavas, kui ta mu kõrval ahvatlusi sööb :D. Aga ega see muud ei tähenda, kui ma pean iseloomu hakkama kasvatama. 

Ega siis nii hilja õhtul midagi muud olegi. Lähen magama ja hakkan iseloomu kasvatama! 

 

Teekond on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.