140826 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Päev nr 2 ja yummikommid


Võiks öelda, et teine päev on alanud sama ilusti nagu esimene lõppes. Hommikuks sõin nagu ikka singivõileiba, kus kasutasin sulajuustu, ja lõunaks juustu-majoneesi kattega saibi. Ma ei mäleta, kas ma sellest kirjutasin, aga ma riivisin juba pühapäeval kodus omale uueks nädalaks 5 lõuna portsu jagu juustu ja nüüd iga hommik või siis eelneva päeva õhtul segan kõik kokku ja teen võikud valmis. Minu jaoks pole olnud kunagi probleemi süüa ühte ja sama toitu mitu päeva. Kindlasti on see variant ka rahakotile kõbusam, et ei pea koguaeg uusi toiduaineid ostma ja meie koguste juures siis enamusest veel pool järgi ka jätma. 

Ikka pilditõestus ka hommikusöögist ja lõunast: 

Õhtu veedan noormehe juures, aga plaanin kaasa võtta karbis oma kanavormi ja hilisõhtuseks söögiks porgandit. Võtan kindlasti kaasa ka kohupiimad ja panen need juba külmkappi hoiule, sest siis mul ei saa ometigi mingit vabandust olla, et ei jälginud kava noormehe juures nii nagu tahtsin, sest jätsin kohupiimad maha. Banaane vist praegu ei hakka kaasa vedama, võtan alles reedel endaga ühes. 

Ostsin ära ka mandlijahu, et nädalavahetusel uueks nädalaks kook küpsetada. Otsustasin siiski hetkel osta seda Meira mandlipulbrit, sest visuaalselt vaadates mandlijahu pakki ja seda mandlipulbri pakki, siis absoluutselt mingist vahest aru ei saanud. Õnneks läheb seda piisavalt vähe ning ma ei usu, et nüüd sellest mingi katastroof sünnib, kui ma selle sinna sisse panen. Kui kedagi huvitab, siis Konsumis on ka kookosjahu 8 eurot kilo. Peab tõdema, et selliste jahude ostmine ei ole mingisugune odav lõbu. Praegu ei julge ma ka suurt jahukotti osta, sest senimaani peaaegu kõik küpsetised, mida olen proovinud Fitlapi retseptidega teha, ei ole minul välja tulnud. Banaanileib kannatas enam vähem söömist, aga juustuküpsised ei olnud just kõige paremad ja taevalikus šokolaadikoogis ei olnud küll mite midagi taevalikku. Ma üldse ei välista, et ebaõnnestumise põhjuseks võis olla minu tegemise viis ka.

Muidu läheb kava jälgimine ikka hästi. Kuigi jällegi kimbutab magusaisu. Trennikaaslane korvpallist arvas, et magusaisu on eriti suur siis, kui päevane kaloraaž on väga madal. Eks ta mul arvatavasti madal ongi, aga seda peabki olema, kui mul on ju langetus režiim. Praegu olen seda ravinud yummikommidega, aga eks nendest saab hiljem pikemalt ka rääkida.

Ega praegu polegi muud kui jõudu ja jaksu meile kõigile 😀  

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
120532 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom