Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

“Olete normaalkaalus”

Täna on see päev, kus fanfaarid puhuvad ja ingli koorid laulavad 😀 Hommikul vaatas mulle kaalult vastu number, mis KMI kalkulaatori järgi paigutab mu napilt, aga siiski, normaalkaalu – 78,7 kg. Siiski kindlasti 5kg tuleks veel alla saada. Tegelikult mind enam nii väga need kilod ei huvitagi, kui ma tahaks füüsilisest pildist oma kõhu saada rohkem trimmi. Ega muud midagi, kui tuleb toitumisega ja trenniga edasi panna ja küll siis ka tulemused tulevad. Kuigi sügisel saan kehaanalüüsile arvatavasti, siis 31. augustil toimub Tartus selline tore üritus nagu Esimese koolikella jooks. Lisaks kõigele muule huvitavale saab Tartu Tervishoiu kõrgkooli telgis mõõta tervisenäitajaid. Natuke uurides sain teada, et siin all mõeldakse KMI, keha koostis ja kui hästi läheb (kindel veel pole), siis ka veresuhkrut. Nii et kindlasti tasub vaadata, siis on vähemalt mingisugune võrdlus olemas. 

Nüüd aga tuleb ainult nädalavahetus vastu pidada ja loota, et nädala lõpuks on kaalunumber isegi veel väiksem. Toidu don mul kõik olemas ja ilusti valmis. Laupäeva hommikul plaanin süüa omletti seemneleivaga, lõunaks mandlijahu koogikesi ja õhtusöök tuleb siis kas patutoidukord või Nõo liharullid. Kõik see oleneb sellest, kas pärast etendust tahetakse kuhugi sööma minna või minnakse vanaema juurde ja süüakse seal midagi. Kui minnakse vanaema juurde, siis saan süüa oma liharulle. Laupäeva hommikul plaanin süüa mandlijahu kooke, lõunaks saab arvatavasti grill-liha salatiga ja õhtusöök tuleb mul siis midagi välja mõelda, aga siis oleme juba kodus ja midagi kiiret kindlasti mõtlen välja. 

See nädalavahetus ongi väga aktiivne. Laupäeval lähme vaatama etendust Lembitu – kuningas ilma kuningriigita ja kõigi eelduste kohaselt peaksime pühapäeval siis puid vedama ja marju korjama. Eks nendest asjadest saab pühapäeval või esmaspäeval blogis ka Teile rääkida. 

Kuna teen postituse ära juba enne, kui lähen noormehe juurde, siis saab siia ainult hommikusöögi ja lõunasöögi pildid. Hommikusöögi kõrvale ma ei söö tavaliselt õuna, vaid jätan selle lõunasöögi juurde. Neljapäeval ma kuidagi tundsin, et ma ei saanud sellest poolikust õunast, värskest salatist ja mõnest koogitükist kõhtu väga täis, aga ma kardan, et see võis olla ka lihtsalt keha suurem nõudlus, mis tulenes kolmapäevasest doonoriks olemisest. Täna sõin oma koogikesi ja õuna ja kõht on ikka mega täis. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse