143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Nohu on õudus :(


Kui muidu sellist palaviku tunnet ei ole, siis nohu on lihtsalt ajuvaba. Nina alt on juba ntukene katki ka ja pisut valus. Kurguvalu olen juba peaaegu läbinud. Alguses mõtlesin, et proovin mingisuguseid imemistablette, aga ema juures oli vana hea taruvaigul põhinev sprei. Olen lasknud seda praegu ainult kaks korda, aga juba on tunne parem, kui neid imemistablette süües. Seega kõige ebameeldivam asi võib tihti olla kõige parim. 

Kaalusin ka täna hommikul ennast ja ega midagi üllatavat ma seal ei näinud. Olen kahel päeval patustanud ja eks täna läheb ka patustamise tähe all. Eile siiski olin 3 toidukorda kavas – puder banaani ja piimaga, profeel lisanditega, õun ja juust, milles vahetasin õuna viinamarja vastu. Õhtu siis möödus nii öelda patukana, kuna sõin ema tehtud kotletti ja kartulit, mille juurde oli peedisalat. Joomine on kindlasti jäänud tahaplaanile, sest ma lihtsalt sellise kurguvaluga lihtsalt ei taha midagi juua. Kindlast vähemalt sooja tee joomine annab natukenegi vee kogust juurde. 

Nüüd väga kavas olevatel inimestel ei soovita edai lugeda. Lõpetasime just sünnipäeva toitude tegemise. Ema valmistas kalasööjatele rosoljet. Mina tegin singi-oa salatit, täidetud mune, singirulle. Lisaks läheb lauale ema tehtud seenesalat ja kurgid. Peapraeks on šnitsel kartuliga ning juurde värske salat, mille juurde käib feta juust. Magustoitu kahjuks ei jõudnud teha. Eile pidime vanavanemate juures käimas ahju parandamas ja seetõttu oleks jäänud koogi tegemine eriti hilja peale. Mõtlesin, et teen siis homme ehk täna ja siis avastasin, et kooki mida tahtsin teha on vaja terve öö kapis hoida. Seega jäi ka see katki. Ja ütlen ausalt ka, et sellise nõmeda haiguse vinnaga ei taha midagi teha väga. 

Homme tuleb siiski ennast kokku võtta ja teha uueks nädalaks toidud valmis. Peab valima välja mingisuguse hea koogi ja siis vaatame, kas saame šnitslit kaasa, mis ei ole küll 100% kavas, aga no kui jääb liha üle, siis ei ole mõtet jätta seda siia vanematele kahekesi, vaid võtame ikka kaasa. Ei maksa asjadel laska havaks minna. 

Ega muud midagi, jään külalisi ootama 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
129962 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom