Natukene kooselust ja Fitlapi jälgimisest

Pikemaajalised lugejad teavad, et nüüd mõned nädalad tagasi alustasin omaette elamise asemel kooselu noormehega. Tema ei pea absoluutselt mitte mingisugust kava jälgima ning kes õhtuti armastab krõbinaid süüa ja muid snäkke ka. Kahjuks mulle endale meeldib ka neid asju süüa ja mõnel nädalvahetusel, kui ma tema juures olin, siis seda ka juhtus. Seega tekkis mul alguses õigustatud kahtluseuss, et kuidas ka mina sellisel juhul vastu pean, kui me nüüd koguaeg koos oleme. 

Vastus on aga väga lihtne – väga hästi pean ja kaal langeb 😀 Hommikust ta kodus ei söö, vaid sööb töö juures tavaliselt mingisuguse kohupiima. Lõunat sööb ta ka töö juures. Mina jõuan alati töölt koju varem kui tema ja saan olla see, kes õhtusöögi eest vastutab. Õnneks ta on alati valmis Fitlapi toitusid proovima. Muidugi ma alati küsin ka ennem, kas ta ühte või teist asja soovib. Nii ongi meie lemmikuteks juba saanud kanawrap ja veiseburger. Nüüd oleme juba koos söönud ka meekana ja hakklihakastet. Nädala teises pooles teeme hakklihasuppi. Seega mul on väga toetav kaaslane. Samuti ei ole ta ka komplimentidega kitsi, mis sellisel suhteliselt emotsionaalsel teekonnal aitab kaasa. 

Üldiselt ka muu kooselu juurde käiv asi meil on korras. Meil mõlemal on ka õhtuti vahel omad tegemised, mis tähendab, et saame üksi olla ka toas ja oma mõtetega tegeleda. Muidu suurtemates korterites saab ju põgeneda teise tuppa. Ma ei ütle, et me tahame üksteist vältida, aga kõigil on vahel vaja natukene üksiolemise aega ka. Ühesõnaga patt oleks nuriseda ja elu on ikka suhteliselt suur ja õitsev lill praegu 🙂 

Ma ei kujutaks ettegi, kui mul ei oleks toetavat noormeest. Ma ei tea, kas mul oleks kannatust ja viitsimist meile mõlemale teha eraldi toitusid. Eriti seda praeguses etapis, kui kaalulangetamine ei ole enam niivõrd suur prioriteet. Ma juba mõtlengi, et ma 70kg juures kindlasti lõpetan ja proovin hakata säilitajaks. Samas sinna on veel 4,8kg minna, mis on ka omajagu. Aga tulles tagasi toetamise juurde, siis minul küll ei oleks piisavalt iseloomu, et teha kahed erinevad toidud. Nii et müts maha kõigi Fitlapi jälgijate ees, kes teevad oma peredele kahte erinevat toitu! 

Tänane päev on ka kenasti kavas olnud. Ikka vanad head lemmikud – puder banaani ja piimaga; majoneesi-juustu kattega leib; hakklihakaste ja hilisõhtuseks söögiks on seekord sinihallitusjuust viinamarjadega (õun ja juust). Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod