143511 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Natukene kooselust ja Fitlapi jälgimisest


Pikemaajalised lugejad teavad, et nüüd mõned nädalad tagasi alustasin omaette elamise asemel kooselu noormehega. Tema ei pea absoluutselt mitte mingisugust kava jälgima ning kes õhtuti armastab krõbinaid süüa ja muid snäkke ka. Kahjuks mulle endale meeldib ka neid asju süüa ja mõnel nädalvahetusel, kui ma tema juures olin, siis seda ka juhtus. Seega tekkis mul alguses õigustatud kahtluseuss, et kuidas ka mina sellisel juhul vastu pean, kui me nüüd koguaeg koos oleme. 

Vastus on aga väga lihtne – väga hästi pean ja kaal langeb 😀 Hommikust ta kodus ei söö, vaid sööb töö juures tavaliselt mingisuguse kohupiima. Lõunat sööb ta ka töö juures. Mina jõuan alati töölt koju varem kui tema ja saan olla see, kes õhtusöögi eest vastutab. Õnneks ta on alati valmis Fitlapi toitusid proovima. Muidugi ma alati küsin ka ennem, kas ta ühte või teist asja soovib. Nii ongi meie lemmikuteks juba saanud kanawrap ja veiseburger. Nüüd oleme juba koos söönud ka meekana ja hakklihakastet. Nädala teises pooles teeme hakklihasuppi. Seega mul on väga toetav kaaslane. Samuti ei ole ta ka komplimentidega kitsi, mis sellisel suhteliselt emotsionaalsel teekonnal aitab kaasa. 

Üldiselt ka muu kooselu juurde käiv asi meil on korras. Meil mõlemal on ka õhtuti vahel omad tegemised, mis tähendab, et saame üksi olla ka toas ja oma mõtetega tegeleda. Muidu suurtemates korterites saab ju põgeneda teise tuppa. Ma ei ütle, et me tahame üksteist vältida, aga kõigil on vahel vaja natukene üksiolemise aega ka. Ühesõnaga patt oleks nuriseda ja elu on ikka suhteliselt suur ja õitsev lill praegu 🙂 

Ma ei kujutaks ettegi, kui mul ei oleks toetavat noormeest. Ma ei tea, kas mul oleks kannatust ja viitsimist meile mõlemale teha eraldi toitusid. Eriti seda praeguses etapis, kui kaalulangetamine ei ole enam niivõrd suur prioriteet. Ma juba mõtlengi, et ma 70kg juures kindlasti lõpetan ja proovin hakata säilitajaks. Samas sinna on veel 4,8kg minna, mis on ka omajagu. Aga tulles tagasi toetamise juurde, siis minul küll ei oleks piisavalt iseloomu, et teha kahed erinevad toidud. Nii et müts maha kõigi Fitlapi jälgijate ees, kes teevad oma peredele kahte erinevat toitu! 

Tänane päev on ka kenasti kavas olnud. Ikka vanad head lemmikud – puder banaani ja piimaga; majoneesi-juustu kattega leib; hakklihakaste ja hilisõhtuseks söögiks on seekord sinihallitusjuust viinamarjadega (õun ja juust). 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
129766 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom