Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Nädalavahetuse plaanid

Olles enda suhte aus, siis ma pean kirjutama kõigepealt ära, mida ma ei eile siis patutoidukorraks sõin. Käisime noormehega Ränduri pubis. Tema võttis šnitsli (suurepärase maitsega kaste) ja mina võtsin seafilee Parma singiga (seasisefilee, suitsujuust, kurk, tomat, punane sibul, Parma sink, hapukoor). Minu toit oli tõesti väga väga maitsev. Ainukene miinus, mis mul öelda on, on see, et värske salat oli hapukoore kastme sees. See oli midagi, mida ma menüüd lugedes ei oodanud. Eeldasin, et see tulebki tavaline värske salat. Samas see oli väga värske maitsega ja kõik oli maitsev. Lihtsalt see oli natukene üllatus. Täna hommikul aga ilusti kavas – omlett seemneleivaga. Võtsin kaasa ka lõuna ja vanaema juurde ühe kotleti, et teha endale õhtuks veiseburgerit. 

Plaanin selle nädalavahetuse veeta vanema juures. Hetkel on ka ema seal, kuna ta on vanaemale abiks. Ega nad tegelikult ei tea, et ma sinna lähen 😀 Olen lubanud vanaemale terve suve, et lähen talle külla ja see nädalavahetus tekkis kuidagi ka variant, et päriselt minna ka külla. Kohe peale tööd panengi ennast valmis ja lähen. 

Toitumisega on plaanid sellised, et hommikusöök, lõuna ja hilisõhtune tuleb kava järgi ja õhtusööki söön siis seda, mida teised. Mu vanaema oli kunagi kokk nii et patt oleks lausa loobuda seal pakutavast söögist 😀 Seekord ma ei võta kaasa ühtegi elektroonika vahendit kaasa peale telefoni ehk ma ei pea see nädalavahetus blogi. Tahaksin laupäeval jooksmas käia ja pühapäeval väikese jõutreeningu teha, aga eks see paistab, kuidas asi läheb, sest iseenesest mu 4 korda nädalas trenni plaan on täis. Otsustasin, et see tuleb ka mu viimane nii öeld apuhkus, sest ma pean tõsiselt hakkama mõtlema magistritöö peale. Uuest nädalast hakkan 100% sellega tegelema. Samuti on mul vaja natukene isiklikke asju ajada ja arsti juurde lõpuks aeg panna, et vereanalüüs ära teha. 

Uuel nädalal on ka spordi plaanid natukene teised. Plaanin ikka jooksmas käia ja rehvitrenni teha, aga neljapäeval kindlasti tahan minna ka kangitrenni, sest eelmine kord oli see tõesti mõnus. Ega praegu muud ei olegi. Eks ma esmaspäeval annan teada, kuidas mu plaanid nädalavahetusel täide läksid ja mida toredat veel tegin 🙂 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse