137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Nädalavahetuse plaanid


Olles enda suhte aus, siis ma pean kirjutama kõigepealt ära, mida ma ei eile siis patutoidukorraks sõin. Käisime noormehega Ränduri pubis. Tema võttis šnitsli (suurepärase maitsega kaste) ja mina võtsin seafilee Parma singiga (seasisefilee, suitsujuust, kurk, tomat, punane sibul, Parma sink, hapukoor). Minu toit oli tõesti väga väga maitsev. Ainukene miinus, mis mul öelda on, on see, et värske salat oli hapukoore kastme sees. See oli midagi, mida ma menüüd lugedes ei oodanud. Eeldasin, et see tulebki tavaline värske salat. Samas see oli väga värske maitsega ja kõik oli maitsev. Lihtsalt see oli natukene üllatus. Täna hommikul aga ilusti kavas – omlett seemneleivaga. Võtsin kaasa ka lõuna ja vanaema juurde ühe kotleti, et teha endale õhtuks veiseburgerit. 

Plaanin selle nädalavahetuse veeta vanema juures. Hetkel on ka ema seal, kuna ta on vanaemale abiks. Ega nad tegelikult ei tea, et ma sinna lähen 😀 Olen lubanud vanaemale terve suve, et lähen talle külla ja see nädalavahetus tekkis kuidagi ka variant, et päriselt minna ka külla. Kohe peale tööd panengi ennast valmis ja lähen. 

Toitumisega on plaanid sellised, et hommikusöök, lõuna ja hilisõhtune tuleb kava järgi ja õhtusööki söön siis seda, mida teised. Mu vanaema oli kunagi kokk nii et patt oleks lausa loobuda seal pakutavast söögist 😀 Seekord ma ei võta kaasa ühtegi elektroonika vahendit kaasa peale telefoni ehk ma ei pea see nädalavahetus blogi. Tahaksin laupäeval jooksmas käia ja pühapäeval väikese jõutreeningu teha, aga eks see paistab, kuidas asi läheb, sest iseenesest mu 4 korda nädalas trenni plaan on täis. Otsustasin, et see tuleb ka mu viimane nii öeld apuhkus, sest ma pean tõsiselt hakkama mõtlema magistritöö peale. Uuest nädalast hakkan 100% sellega tegelema. Samuti on mul vaja natukene isiklikke asju ajada ja arsti juurde lõpuks aeg panna, et vereanalüüs ära teha. 

Uuel nädalal on ka spordi plaanid natukene teised. Plaanin ikka jooksmas käia ja rehvitrenni teha, aga neljapäeval kindlasti tahan minna ka kangitrenni, sest eelmine kord oli see tõesti mõnus. Ega praegu muud ei olegi. Eks ma esmaspäeval annan teada, kuidas mu plaanid nädalavahetusel täide läksid ja mida toredat veel tegin 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
111453 lugemist / 45 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva