141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Nädalavahetuse muljed


Esmaspäev läks nii kiiresti mööda, et ma ei jõudnud nädalavahetusest isegi rääkida. Teen siis täna kaks postitust – ühe pühapäeva kohta ja ühe eilse. Pühapäeva kohta on lihtsalt nii palju erinevaid muljeid. Käisin siis naiskodukaitse baaskursusel, mille teemaks oli ohutushoid. Teemasid oli väga palju – psühholoogiline esmaabi, enesekaitse, tuleohtus,  ohud metsas aga ka sellist natukene karmimat teemat nagu evakueerimine, käitumine relvakonfliktis jne. 

Minu jaoks oli see kõik meeletult põnev ja kindlasti pani mind mõtlema sellistest asjadest, mille peale ma muidu oma väikest pead ei vaevaks. Näiteks kasvõi see, et kui juhtub mingi suurem loodusõnnetus või muu suuremat mõju omav sündmus, et kas ma olen selleks valmis ja kas mul on oma pereliikmetega mingisugune plaan välja mõeldud. Meie oma perega oleks ilmsalt nagu peata kanad 😀 

Et mina ja teie ei oleks veidi peata kanad, siis ma jagan teiega ühte infolehte, kus on info asjadest, mis võiksid kodus olemas olla ehk nii öelda evakuatsiooni pakk. Toiduvaru kohta ütles instuktor, et see ei pea olema selline, mille paned kasti kokku ja siis unustad ära, vaid pigem võiks seda jooksvalt kasutada ja hiljem asjad asendada. Näiteks tõi ta ka hea näite, et olete kasti kokku pannud rahaliselt heal ajal ja kui mingi kuu on veidi kitsam käes, siis tegelikult on teil olemas juba terve pere jaoks toit mitmeks päevaks ning kasti sisu taastate jälle, kui on elu veidi kergem. 

Minule isiklikult meeldisid kõige rohkem praktilised tunnid. Tuleohtutuse tunnis saime lasta pulberkustutiga ja kasutada tuletekki põleva poti peal. Teine praktiline tund oli enesekaitse, kus õppisime põhilööke ja ka lihtsamatest käehaaretest vabanemisest. Selle koolituse käigus ma sain ka aru, et mulle tegelikult kõik see värk meeldib ja ma tahaksin kindlasti rohkem hakata metsas käima. Õnneks on sellised kursused ka naiskodukaitses nagu üleelamised, kus minnaksegi baas varustusega metsa ja siis tuleb ellu jääda 😀

Toitumine oli enam vähem. Mõlemal nädalavahetuse päeval sõin allolevaid toitusid – singivõileib, wrapist võileivatort ja kanakarri. Aitäh kõigile, kes andsid ideid, kuidas riisi teha söödavamaks. Keetsin seda veidi potipõhjas ja siis lisasin karri ja lasin veidi veel haududa. Väga maitsev tuli lõpuks. Mõlemal päeval ma tegelikult lõuna juurde sõin ka koolitusel lõunaks pakutud maiust – laupäeval pannkooki ja pühapäeval kamavahtu. Olen sattunud jälle veidi magusaisu lõksu, aga üritan sellest uuel nädalal lahti saada. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
122006 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom