95773 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Teekond on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Nädalavahetuse algus
03.02.2017

Näitan siis eile lubatud toidupilte ka. Siiski üks muudatus toimus. Kuna mu pea on ainult ilu pärast, siis ma unustasin kaasa võtta oma porgandid. Seega hilisõhtuks mul ei olnud kava järgset toitu küll aga päästis olukorra minu noormees. Tal oli kodus meeletult suur kast erinevaid pähkleid ja vanaema oli tal ka toonud mingi hetk õune nii et sain ilusti teha puuvilja pähkliseguga. Vahetasin kõik nii välja, et sain süüa 4 kreekapähklit ja 20 metsapähklit ning ühe õuna. Igati positiivne oli ju ka see, et pidin pähklite söömiseks vaeva nägema ja neid avama. 

Fototõestus: 

Tänane päev oli natukene sarnane kolmapäevaga. Hommikuks oli puder, lõunaks viimane kord majoneesi-juust määre (muidugi unustasin pilti teha). Jällegi tegin nii, et majoneesi panin vähem, et saaksin õhtul lisada majoneesi makaronidele. Kui eile rääkisin, et teeme filmiõhtu, siis täna ei lähe sugugi nii. Lähme hoopis sõprade juurde, mis tähendab õhtut täis ahvatlusi. Me ostsime poest kaasa porgandit ja kaks paprikat ning ma annan endast parima, et mitte ahvatlustele alla anda. Leppisime juba kokku ka, et noormees mind kaarega juhataks ahvatlustest eemale 😀 Eile rääkisin, et iseloomu tuleb hakata kasvatama, siis tundub, et täna on parim aeg alustamiseks, 

Fototõestus: 

Valmistusin ka järgmiseks nädalaks ja käisime ostsime täna asjad ka uueks nädalaks. Varasemalt on mul olemas juba profeel jogurtid ja nüüd ostsin juurde endale siis kaelakarbonaadi ning kõik vajaliku, mis läheb vaja koogi tegemiseks. Kuna ma unustasin porgandid noormehe juurde kaasa võtta, siis neid on jäänud üle ja arvatavasti lähevad need hilisõhtuse söögi alla. Juurde pean veel ostma salati jaoks tomatit ja hapukoort ning mandariini ja banaani. 

Nädalavahetuseks plaanisime teha veiseburgerit, mis tähendab, et saan isegi rohkem kavas püsida, kui ma esialgu eesmärgiks seatsin. Lõunaks on ostetud banaanid ja profeel jogurtit ning hommikusöögiks hakkan tegema putru. Pühapäeval kirjutan natukene pikemalt, mis eesmärgid said täidetud ja mis võib-olla nii hästi ei saanud. Pluss muidugi siis üleüldine meeleolu. 

Peangi nüüd jooksma ja nautima nädalavahetuse algust. Nautige teie ka! 🙂 

Teekond on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.