Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Nädalavahetus ja muud juttu

Noo tervist jälle. Nädalavahetus möödus nii nagu oligi arvata – patustades. Seega ma ei suutnud ennast kokku võtta ja olla kaks nädalat ainult täiesti kavas. Minu nõrkus ongi laiskus. Kui mul on valmis juba imehea toit (antud juhul šašlõkk), siis ma ei saa nii,e t ma teen endale mingi oma toidu. Ma ei taha ja ma ka ei viitsi. Seega kõik on minu laiskuses kinni ja programmi ei saa kuidagi süüdistada. Siiski, kaalu see eriti ei mõjutanud. Kõigun endiselt 78-79 vahel.

Arvestades, et mul nädalavahetus oli patune, siis oli naljakas ema muret kuulda, kui ta rääkis mulle, et isa oli ta käest küsinud, kas ma ikka söön ka 😀 Hea uudis on see, et ka nüüd nemad otsustasid hakata Fitlapi jälgima nii et nüüd nad näevad ise omal nahal, kas ja kui palju ma sööma pean 😀 Nemad alustavad ka ikka tugevast ülekaalust nii et nende portsud on väga suured. Kui ma neile programmi eile seletasin, siis see tegelikult tundus väga keeruline. Nagu reaalselt. Mina olen siin juba kaks aastat ja jagan juba natukene, kuidas need asjad käivad, siis emale seletades sain ise ka aru, et see kõik on alguses ikka suht keeruline ja korraga väga palju, mida arvestada. Pean natukene tagasi võtma ka lausetega, et Fitlap ei olegi nii kallis. Emal kulus üle 20 euro, et lihtsalt umbes kaheks päevaks toitu teha. Samamoodi ka üks noormehe tuttav ütles, et neil läheb kahe peale üsna palju toidule. Siis vist ongi ikka õigem öelda, et üksi Fitlapi jälgides see ei ole nii kallis.  

Nüüd on september igatahes täie tambiga alanud. Pean tegema natukene pikemaid tööpäevi, et mõnel päeval saaksin olla kooli pärast natukene vähem. Mul on väga vedanud tööandjaga, kes lubab päevi erineva ajaga teha, peaasi, et saab töö tehtud. Septembriga ka muutub natukene minu treeningkava. Kahel korral nädalas hakkan mängima korvpalli, ühel korral nädalas käin rehvitrennis ja ühel valitud päeval pean arvatavasti omapead tegema jõutrenni. Eks ma kasutan Fitlapi enda kavasid või otsin midagi huvitavat internetiavarustest.

Tänane toitumine on ka igati korras- hommik puder banaani ja piimaga; lõunaks singivõileib; õhtusöögiks  kintsuliha kuskussiga, kus on asenduses riis; hiliõhtusöök smuuti. Kana tegin esimest korda ja niii mõnus vürtsine. Lõunane toidukord oli hea, aga üsna ruttu läks kõht tühjemaks. Pean proovima sutsu rohkem vabavara panema. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse