Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Nädalavahetus, alga!

EIle oli väga pikk päev, aga kuidagi ikka kaua läks aega, et õhtul uni tuleks. Lõpuks jäin magama ka ja nägin väga kummalist unenägu nii et täna öine unekvaliteet ei olnud just kõige parem. Hommik oli jälle varajane ja tegin endale nagu ikka singivõileiva retseptist saibi. Lõunaks plaanisin esialgu teha putru, aga kuna mul oli vaja pärast tööd nii palju tegemisi teha ja tahtsin veel trenni ka teha, siis läksin lihtsa vastupanu teed ja sõin profeel kohupiimakreemi ja ühe mandariini. Mulle tegelikult meeldivad need jogurtid palju rohkem, sest minu jaoks need kreemid on alati jäänud kuidagi eriti kuivaks. Olen alati kreemidele vett lisanud, sest see paistab aitavat. Täna ostsin banaani oma ja no ütlen ausalt, et kui veega veel sai ta selliseks kreemiseks, siis banaani maitsest on ikka asi väga kaugel. Sellepärast mulle need jogurtid ka rohkem meeldivad. Mõnusad siidised ja neil on isegi normaalne maitse juures. 

Toidupilte täna rohkem ei tule, sest õhtul lähme maitsev Tartu raames Meat Marketisse, sellepärast on ka tänane blogipostitus nii varajane. Sellest on siin juttu olnud ka varasemalt. Eks ma homme või siis pühapäeval annan ülevaate, kuidas oli ja kas tasub minna. 

Täna tegin ka meeldiva avastuse. Ma vanasti ei olnud väga suur jala kõndija. Ma võisin kõndida väga edukalt, kui mul oli trenni eesmärk ja no samuti väga lühikesi maid ma ikka reeglina ka kõndisin. Täna oli vaja pärast tööd Annelinnast minna Reakoja platsi. Vaatasin praegu järgi ja see on 2km kõndimine. Vanasti ma ei oleks elu eest viitsinud minna, eriti, kuna on võimalus bussiga sõita. Aga täna mõtlesin, et mida ma ootan sellest bussist mingi 10 minutit, et hakkan aga astuma. Lõpptulemus oligi see, et jõudsin enne bussi juba oma sihtkohta ja panin siis sealt jala koduni välja. Eks suurt asjaolu mängib siin ka see, et väiksema kaaluga enam ei aja nii kiiresti higistama ka, mis tähendab, et sellised pikad kõnnakud ei ole mingi probleem. 

Lisaks sellele jalutuskäigule tegin ka väikese trenni. Lisaks proovisin täna üle pika aja sellist videot. Kui ma alles alustasin kaalulangusega ilma Fitlapita, siis see oli üks videosid, mida ma treeninguna armastasin kasutada. Trenni ajal vahel ei tunnegi väga midagi, aga oiii, kuidas järgmine päev tunneb. Minu arvates see oli ka üks treeninguid, mis aitas mul välja tuua mu liivakella laadse figuuri. Igatahes, täna tegin üle pika aja uuesti ja kõvasti on kilosid kaotatud selle aja jooksul, samuti on selle aja jooksul ka kõikvõimalikke erinevaid trenne tehtud ja kõhulihast rohkem treenitud. Seetõttu tundsin täna kuidagi eriti, kuidas lihased töötavad ja praegu on ikka väga hea olla. 

Tänaseks lõpetan ja loodan homme ka jõuda korra blogisse, aga kui ei, siis pühapäeval ikka teen vähe juttu. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse