140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Naaseme sportlikku ellu


Täna on enesetunne juba tõesti palju parem ja seetõttu otsustasin, et ikkagi lähen õhtul mängima. Eks ma homme annan teada, kas see oli katastroofiline otsus või mitte. Eilset postitust veel meenutades avastasin, et endalegi teadamta olin teile, armsad lugejad, pisut luisanud. Siiski tuleb see nädal kaks patutoidukorda – minu sünnipäev ja reede õhtune maitsev Tartu raames restorani külastus, kus külastame Meat Marketit. 

„Maitsev Tartu“ on tartlaste ja linna külaliste poolt oodatud maitseelamuste kampaania, mis toimub juba kolmandat korda. Ainult veebruaris saab nautida uusi toiduelamusi pakkuvat ja sõbraliku hinnaga kolmekäigulist erimenüüd 14 Tartu restoranis, kus töötatakse just selle kuu tähistamiseks peale tavamenüü välja ka erimenüü. Rohkem saab lugeda siit. Meat Marketi menüüsse kuulub siis eelroana seaküg – aurusai, hapendatud kapsas, teriyaki kaste; pearoana pikalt küpsetatud Eesti põder – röstitud mandelkartur, kadakane praeleem, mussõstra tarretis; desserdiks šokolaadi tartalett – jäine vaarikas, kuivatatud munakollane. Teades sellise restorani olemust, siis arvatavasti ei ole need käigud nüüd nii suured, et mingi suur patt sellest tuleks. 

Tänane päev on olnud väikeste erisustega kavas. Hommikul nimelt juhtus see, et noormehe kapis ei olnud absoluutselt mitte midagi, mis oleks kavajärgne. Okei, juustu sain võtta hilisõhtusest õhtusöögist, aga tal oli ainult tavalist saia ja leiba nii et eks ma siis kaks saia sealt võtsin. Kõrvale jõin tassi kohvi. Lõunaks oli eelnevalt tehtud Brownie kook, pildilt näha ka kui õhuke ta mul tuli. Vot see on tõesti teavalik šokolaadikook! Suurepärane maitse lihtsalt. Kasutasin Laila Kõrveki õpetust Facebookis – purustasin ka oma marjad blenderis. Munakollased vahustasin steviaga ja hiljem munavalged eraldi. Lihtsalt super kook! Ma olen tõesti praegu vaimustuses. See tõesti maitseb nagu päris. Kuigi nad tulid õhukesed seest, omavad nad ikkagi sellist mõnusat nätsket olekut. 

 Õhtusöögiks siis kana riisiga, kasutasin valget riisi, mille kohta ma sain aru, et ta ei ole lihtsalt hea variant, aga surm ei ole silme ees, kui seda kasutada. Mul on se lihtsalt kodus olemas. Juurde tegin tomati ja mozzarella salati, kuna mul lihtsalt kana sisse ei mahtunud nii palju juustu. See kana oli lihtsalt ka imemaitsev. Juurde tegin kastet, mis ei ole 100% kavapärane, aga ma leian, et see ei ole probleemiks, sest hilisõhtune porgand näeb ette dipikastet ning täna on mäng ka, siis natukene kaloririkkam kaste pole hullu midagi. 

Üldiselt ma täna jõudsin järeldusele, et ma olen õige valiku teinud, et hakkasin uuesti kava korralikult jälgima ja olen võtnud eesmärgiks proovida erinevaid asju. 

Söögikorrad pildis: 

 

Teen ka kiirelt selle nädala eesmärgid: 

1. Olla neljal päeval 100% kavas, reedel 75% kavas ja nädalavahetusel siis üks patuõhtu, aga pühapäev 75% kavas
2. Magusa puhul piirdun jällegi ainult tellitud yummikommidega ja alles olevate lutsukommidega. Lisaks luban endale sünnipäevale toorjusutukooki 
3. Hoidun soolastest snäkkidest
4. Katsun trennis käia vähemalt 3 korda – seda siis juhul, kui täna selgub, et treenides on tuju hea 
5. Kaalun ainult 2 korda nädalas – see võib isegi väiksem number olla, sest lihtsalt mul on praegu nii raske tunne, et ma kardan, et sellel kaalumisel ei ole väga suurt mõtet. Lisaks on ka see aeg kuus, kus kaal võib niigi olla pisut kõrgem. Ma loodan lihtsalt nädala lõpus olla tagasi seal kaalus, kus ma olin enne haigeks jäämist. Lisa pluss on lihtsalt, kui veel alla läheb 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
120524 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom