137371 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Mõtisklused


Joostes tuleb tavaliselt väga geniaalseid ideid. Täna ma ka tegin nii öelda ühe avastuse või pigem mõtestasin enda jaoks natukene seda kaalu teemat. Kui ma olin ikka tunduvalt suurem, siis pani mind alati kadetsema kõhnemad tütarlapsed. Soov saada samasugune keha. Nüüd, kui ma olen oma kehaga nii palju tööd teinud, ja trenni saalis ka natukene ringi vaadanud, siis olen aru saanud, et puhta valed eesmärgid olid mul kunagi. Ei saa soovida, kellegi teise keha, ja samamoodi aina rohkem paistab ka silma, et inimene võib olla väikse kehakaaluga, aga see ei tähenda, et ta kohe heas füüsilises vormis on. Ühesõnaga rohkem tegeleda iseendaga mitte teistega 😀 
 

Igatahes täna ma jooksmas käisin ja endalegi üllatavalt reipa sammuga. Muidugi ma ühenasin kasuliku vajalikuga – kõndisin taaraautomaati, et pudelid ära viia ja siis jooksin natukene peale. Täna ei hakka jooksmise endomondost pilti tegema, sest ma avastasin kaardilt, et ta oli mull ühe täiesti lambise punkti vahepeale pannud. Seega ma arvan, et ma jooksin täna umbes 4 km. Tegin lühema ringi sellepärast, et õhtul plaanime minna discgoli mängima ja seal saab ka ikka kõvasti maad maha kõmbitud. Seega otsustasin jooksmisega vähe lihtsamalt võtta. Leidsin endale ka sügiseks juba korvpalli trenni ka, aga sellest võib-olla natukene pikemalt kunagi hiljem. 

Eilne hilisõhtune Fasti batoon oli ikka mega hea. Ei olnud see over-powering proteiinimaitse, vaid täitsa peaaegu nagu päris šokolaad. Hommikul kaal näitas ka väiksemat numbrit nii, et ma ei usu, et see mingisuguse põntsu mulle pani. Täna olen söönud ikka sama, mis ka eemine nädal ja õhtul söön viimase portsu ühepajatoitu ning batooni. Reede õhtust alates pean hakkama leiutama, sest lähen tagasi koju. Laupäeva õhtu plaanin patutoidukorda, sest isa peab sünnipäeva, aga ülejäänud aja plaanin olla täiesti kavas. Teen ka uueks nädalaks endale midagi mõnusat ahjus valmis. Kooli algusega pean hakkama tegema selliseid toite, mida saab ka kooli kaasa tassida nii et nuputamist jagub, aga saan hakkama! 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
110843 lugemist / 45 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva