Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Mõtisklused

Joostes tuleb tavaliselt väga geniaalseid ideid. Täna ma ka tegin nii öelda ühe avastuse või pigem mõtestasin enda jaoks natukene seda kaalu teemat. Kui ma olin ikka tunduvalt suurem, siis pani mind alati kadetsema kõhnemad tütarlapsed. Soov saada samasugune keha. Nüüd, kui ma olen oma kehaga nii palju tööd teinud, ja trenni saalis ka natukene ringi vaadanud, siis olen aru saanud, et puhta valed eesmärgid olid mul kunagi. Ei saa soovida, kellegi teise keha, ja samamoodi aina rohkem paistab ka silma, et inimene võib olla väikse kehakaaluga, aga see ei tähenda, et ta kohe heas füüsilises vormis on. Ühesõnaga rohkem tegeleda iseendaga mitte teistega 😀 
 

Igatahes täna ma jooksmas käisin ja endalegi üllatavalt reipa sammuga. Muidugi ma ühenasin kasuliku vajalikuga – kõndisin taaraautomaati, et pudelid ära viia ja siis jooksin natukene peale. Täna ei hakka jooksmise endomondost pilti tegema, sest ma avastasin kaardilt, et ta oli mull ühe täiesti lambise punkti vahepeale pannud. Seega ma arvan, et ma jooksin täna umbes 4 km. Tegin lühema ringi sellepärast, et õhtul plaanime minna discgoli mängima ja seal saab ka ikka kõvasti maad maha kõmbitud. Seega otsustasin jooksmisega vähe lihtsamalt võtta. Leidsin endale ka sügiseks juba korvpalli trenni ka, aga sellest võib-olla natukene pikemalt kunagi hiljem. 

Eilne hilisõhtune Fasti batoon oli ikka mega hea. Ei olnud see over-powering proteiinimaitse, vaid täitsa peaaegu nagu päris šokolaad. Hommikul kaal näitas ka väiksemat numbrit nii, et ma ei usu, et see mingisuguse põntsu mulle pani. Täna olen söönud ikka sama, mis ka eemine nädal ja õhtul söön viimase portsu ühepajatoitu ning batooni. Reede õhtust alates pean hakkama leiutama, sest lähen tagasi koju. Laupäeva õhtu plaanin patutoidukorda, sest isa peab sünnipäeva, aga ülejäänud aja plaanin olla täiesti kavas. Teen ka uueks nädalaks endale midagi mõnusat ahjus valmis. Kooli algusega pean hakkama tegema selliseid toite, mida saab ka kooli kaasa tassida nii et nuputamist jagub, aga saan hakkama! 🙂 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse