Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Mis on odavam ehk miks minu jaoks ei ole Fitlap kallis

Lugesin siin üks päev kellegi blogist, et kava jälgimine on rahakotile kulukas. Mõnes mõttes ma mõistan seda, eriti juhul, kui inimene peab tervele perele süüa tegema. Tudengina ma mõnikord näen seda kallist poolt. Näiteks kui ma tahan vahel priisata ja osta prosciutto sinki. Samuti kulub rohkem raha siis, kui ostan ühe korraga ära müslit, täistera makarone jms. Samas need on pakid, mida saab kasutada mitmeks toidukorraks. Siiski minu arvates juurviljad on meeletult odavad meil ja kui ükskord tegime kanapada, siis põhilise summa maksiski kana ja muu ei olnud sugugi kallis. Tahan rõhutada, et tegemist on ainult minu subjektiivse arvamusega ning ma sugugi ei taha öelda, et kava jälgimine oleks mega odav. Arvan, et tulebki lihtsalt leida retseptid, kus saab odavamalt läbi ajada. Kuna noormehega see aasta nii vaimustusime oma esimesest aialapist, siis proovime järgmine aasta veelgi rohkem maha panna. 

Lisaks odavamate toodete leidmisele tuleks minu arust ka perspektiivi panna, et miks seda üldse teha. Mina olen enda jaoks näiteks leidnud sellised punktid, mis on vastukaaluks sellele, kui mõtlen, et toitumiskava on kallis: 

  1. Välimus – nii mõnus on saada endast pilte, mida vaadates olen endaga rahul. Peeglist vaatab vastu aina kenam inimene ja see kõik on saavutatud ainult toitumise ja trenniga. Saan endale lõpuks ka lubada natukene rohkem lühemaid kleiti ja ümber riideid. Minu arvates alati on väiksematel numbritel olnud suurem valik. Eriti muidugi tõstab tuju meeldivad kommentaarid wink
  2. Enesetunne – enesekindlus on kõvasti tõusnud ning ka rääkides füüsilisest poolest, siis kava sööke süües töötab kõik nagu kellavärk ja enesetunne on kerge. Kui olen näiteks patutoidukorra teinud, siis pärast on ikka suht kehva olla. Vahel isegi müstiline mõelda, kuidas toitumine võib meid niivõrd palju mõjutada. Samuti on energiat poole rohkem, iga väike liigutus ei aja kohe higistama, trennis jõuan kaasa rassida jne. 
  3. Tervis – käib ka pisut enesetunde alla, aga kui kaaluga on kõik korras, siis reeglina on ka tervis korras. Ei ole vaja lisa kulutusi mingisuguste tablettide näol. Olles terve on ka samuti elukvaliteet hoopis teine. Mina olen veel piisavalt noor, et tehes praegu muudatusi, saan ma nautida arvatavasti oma vanaduspõlve teise kvaliteediga, kui oleksin saanud teha, kui poleks kavaga ühinenud. Samuti on magusa tarbimine viidud täiesti minimaalsele tasemele (reeglina ainult patutoidukorra ajal) ja see võiks ju teoorias hambad ka rohkem korras hoida. Eks selle kohta saan lähemalt kommenteerida, kui saan lõpuks hambad korda ja see nii püsib ka laugh.

Kui rääkides toitumisest, siis panen ikka samamoodi edasi. Tagasilööke pole olnud. Kaalu ei tea, sest siin mul seda pole. Loodan lihtsat, et esmaspäeval koju minnes vaatab mulle vastu kaal, mis algab number seitsmega. See oleks mu maksimaalne soov. Kõik, mis seda ületab, on ainult boonus. Ootan veel ka tüdrukuteõhtu pilte juurde, et kui leian sealt sobiva, siis võib-olla jagan ka enda enne-pärast pilte, sest ikkagi 24kg on neil vahet nii et midagi peaks ikka paistma kah välja 😀 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse