137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Minu teekond Fitlapiga – ENNE ja PÄRAST pildid


Alustasin Fitlapiga 06.11.2015 – vähemalt sellel päeval olen esimest korda sisestanud oma kaalu. Alustasin uskumatust 104 kg. Veel uskumatum on see, et selleks ajaks ma olin juba omal käel umbes 10 kg kaotanud. Täna hommikul (s.o 09.08.2017) vaatas mulle kaalult vastu 79,2 (võib ka natukene väiksem olla, sest teatud toimingud jäid tegemata enne kaalumist). See teeb kokku kaotuseks 24,8 kg, kui võtta täiesti algusest, siis peaaegu 35 kg. . 

Aeg tundub tegelikult päris pikk. Varsti juba kaks aastat. Siiski ma ütleksin, et sellest kahest aastast ma olen aktiivsem jälgija olnud ühe aasta. 2015 aasta lõpus jälgisin ilusti nii kaua kuni tulid jõulud ja sess. Alustasin uuesti uue kooli semestriga 2016, mis oli veebruaris ja see kestis kuni jällegi suveni. Nüüd olen 2016 alustanud sügisest ja uhke lausa öelda, et kogu suve ka vastu pidanud. Selle aja sisse ongi jäänud suurem kaalukaotuse periood 18,5 kg. Ei tundu võib-olla esmapilgul isegi palju, aga mina olen uhke, sest peeglist paistab vastu täiesti teine inimene. Ma julgen arvata, et osa minu kaalust on ka lihasteks läinud, sest olen aktiivselt vähemalt 4 korda nädalas trenni teinud. Trennideks on kooli ajal peamiselt korvpall ja jõutreeningud; suvel on olnud jooksmas käimised ja jõutreeningud. 

Fitlapi olen alati suhtunud natukene vabameelsemalt. Kui sõbrannadega sain ühe päeva asemel kahel päeval kokku, siis tuligi patutoidukordi kaks tükki. Midagi sellepärast tegemata ei jäänud. Toiduainete kaalumisel olin ka natukene vabam. Kui oli ikka pakk, mille sees oli 200g, aga mul oli vaja näiteks 195 või 225 grammi, siis sõin lihtsalt selle võrra rohkem/vähem. Kindlasti kaalulangus aeglustus, aga lõpptulemusega saab tänaseks rahul olla. Praegu ma veel maadlen vahel natukene magusaisuga ja just nädalavahetustel kavas püsimisega. Sellel aastal on olnud suur areng, kuna olen terve suve vastu pidanud ja ainult mõnel nädalavahetusel on täiesti käest läinud. Edasi peangi nädalavahetused kontrolli alla saama. Suurimaks võiduks peale ilusa välimuse pean ka seda, et olen suutnud inspireerida veel inimesi toitumise korda tegema – ühe sõbranna, venna ja tema elukaaslase ning tädi. 

Enesetunne on super. Kui ma enne jõudsin sporti teha, siis nüüd ma jõuan veel rohkem 😀 Endal on kerge olla ja elu on igatpidi ilus. Edasisteks eesmärkideks peangi peamiselt veel umbes 5-10 kg langetamist ja nädalavahetused pean saama kava järgi. Seda kõike ma tahaksin saada selle aastanumbri sees, et uuele aastale astuda vastu säilitajana. Hoidke mulle pöialt 😀 

Aeg piltideks:

Esimene pilt on tehtud 30.05.2016 ja teine pilt 21.07.2017

Üks natukene ehmatavam on minu arust see võrdlus: esimene pilt 11.12.2015 ja teine samuti 21.07.2017

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
112116 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom