Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Mida mina olen õppinud sööma Fitlapi toel

Tänane blogipostius on ajendatud ühest teemast, mida lugesin Fitlapi Facebooki toetusgrupis. Seal küsiti selle kohta, et mida süüa hommikuti ja pudru kohta kohe öeldi, et seda ei sööda ning hiljem kommentaarides lisas teemaalgataja, et ta on ka proovinud ja lihtsalt ei suuda ikka süüa. See ajendas mind ka mõtlema, et mis on need asjad, mida Fitlap on mind õpetanud sööma ja mida ta ikkagi ei suuda õpetada sööma. 

Mida on õpetanud: 

  1. Ma söön kohe kindlasti rohkem värsket kraami ehk vabavara oma toitude kõrval. Enne Fitlapi oli mul kuidagi pigem mulje, et värske salat on suve teema ja talvel seda väga ei peaks panema 😀 Nüüd muidugi on mul teine arvamus. Peeti olen ka hakanud nüüd viimasel ajal järjest rohkem lisama toitude kõrvale. Üks asi, millest ma ainult puudust tunnen on porgandi salat. Kas keegi teab, kas kuskilt poest saab sellist salatit ka, mida meie tohiks süüa? Ma saan aru, et kriteerium oleks lihtsalt see, et suhkrut ei tohi lisatud olla? 
  2. Ma söön putru. Vanasti ma armastasin süüa mannaputru ja tatraputru kerge võisilmaga. Muu pudru oli minu jaoks täiesti välistatud. Isegi koorireisidel, kus alati pakuti hommikuks putru, piirdusin ma ainult mõne võileivaga, sest ma lihtsalt ei suutnud ennast sundida. Nüüd Fitlapiga, et lihtsalt saada hommikuti vaheldust, ma hakkasin putrusid proovima. Lisaks sellele püsib hommikuti pudru süües kõht palju rohkem täis. Olen sellest ka varem kirjutanud, et pudru muudab täiesti maitsemeeli. Näiteks on minu jaoks pärast pudru tihedamini söömist peekon liiga soolane asi mida süüa. 
  3. Tatar. Kuigi ma enne kirjutasin, et tatraputru mulle meeldis süüa, siis tatart kartuli aseainena mulle pole kunagi meeldinud süüa. Minu jaoks oli koolis piin, kui hea hakklihakaste oli ära rikutud mingisuguse tatraga 😀 Mul oli mingi sügav eestlaslik arusaam, et kartul peab olema ja kõik aseained on halvad 😀 Nüüd aga olen vaikselt hakanud sellega harjuma, et ka tatar võib olla kartuli asemel. Kindlasti ma ei kasuta seda veel väga tihti, aga juba pisut rohkem leiab teda minu söögilaualt.

Mida ma ei ole õppinud sööma: 

  1. Kodujuust. Võin seda süüa suhteliselt minimaalse koguse oma toidu kõrvale. Kodujuustusalatit proovisin isegi ükskord teha, aga hakkab mulle vastu nii suur kogus seda. Natukene lisaks hommikul muna juurde või õhtusöögi juurde on täiesti okei (ma ei tea, kas selliseid toite meil kavas on, aga siin on näide pigem varasema toitumsie kohta), aga minu jaoks see ei saa olla põhikomponent. 
  2. Avokaado. Üks asi, millest ma tõesti ei saa aru. Ühe korra tegin ja ma ei tea, kas ma olin ise rumal ja ei osanud, aga sellel polnud minu jaoks absoluutselt mitte mingisugust maitset ja siis minu oskamatuse tõttu läks veel enamus raisku kah 😀 Nii et pole juglenud seda rohkem proovida.

Kõige üllatavam on aga see, et kahjuks on olemas ka kategooria selle kohta, mis toite ma enam süüa ei soovi pärast Fitlapi kasutamist. Õnneks on siin ainult kaks asja täisteramakaronid ja tomatipüree. Ma ei tea miks, aga mulle hakkab lihtsalt tomatipüree vastu. Üks mu lemmikuid oli shakashuka retsept ja enam ma ei taha absoluutselt seda. Täisteramakaronid on ka minu jaoks ikka väga imeliku maitsega ja kuidagi üldse ei kutsu neid retsepte enam tegema. See eest olen tutvust teinud paljude teiste huvitavate makaronide alternatiividega. Peakski midagi nendest ka tegema. Igatahes sai postitus pikaks ja siinkohal ma siis lõpetan 🙂 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse