Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Libastusin

Lendasin orki, mida ma ise olen koguaeg rääkinud – ei tohi ennast kaaluda pärast patutoidukorda! Olin terve nädala tubli olnud ja täna hommikul siis kaalusin ja isegi 200 grammi oli juurde tulnud. Siis ma muidugi unustasin kõik oma õpetussõnad, et pärast trenni on mul alati natukene kõrgem kaal ja ka asjaolu, et ikkagi pühapäeval oli rammusam toit. Ikka läksin enne tööd poodi ja ostsin endale ühe selle väikese šokolaadi. Olen nõrk, tunnistan. Aga vähemalt ma täna lähen raskesse trenni (rehvitrenn) ja põletan vähemalt osa nendest kaloritest. Mõistusega võtta asju on alati parem, aga vahel ikka mõtted lähevad laiali. Viimasel ajal olen ka liiga palju oma kaalunumbris kinni, mida ma pean ka muutma. Selline pidev kaalumine ja mõtlemine, et nüüd peab küll väiksem olema, põhjustabki seda kinnihoidmist. Vähemalt mulle on alati nii tundunud. 

Hommikul avastasin, et olin ka hapukoore jätnud noormehe juurest kaasa võtmata ja tööl ma ei tahtnud küll mökerdama hakata. Seega haarasin poest hoopis lõunaks Caesari salati. Hommikusöögiks oli ikka puder banaani ja piimaga, sest see on täitsa mõnus. Õhtul ikka kanakintsuliha tatraga (koorenetatrapudru) ja hilisõhtusöögiks juust ja viinamarjad. Eks see tänane šokolaad oli väga vale, aga ei maksa üle põdeda ja tuleb edasi panna. 

Lisaks veel palun natukene Teie abi. Kommenteerisin ühte Iluguru postist Facebookis. Auhinnaks on totaalne muutumine. Kui on aega, siis võiksite otsida minu kommentaari üles ja sinna laigi panna. Ega ma ei tea, kas see aitab midagi, aga äkki siis jääb paremini silma 😀 . Muidugi kutsun üles ka Teid ennast oma muutusest kirja sinna panema ja loosiõnne ootama 🙂 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse