137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Libastusin


Lendasin orki, mida ma ise olen koguaeg rääkinud – ei tohi ennast kaaluda pärast patutoidukorda! Olin terve nädala tubli olnud ja täna hommikul siis kaalusin ja isegi 200 grammi oli juurde tulnud. Siis ma muidugi unustasin kõik oma õpetussõnad, et pärast trenni on mul alati natukene kõrgem kaal ja ka asjaolu, et ikkagi pühapäeval oli rammusam toit. Ikka läksin enne tööd poodi ja ostsin endale ühe selle väikese šokolaadi. Olen nõrk, tunnistan. Aga vähemalt ma täna lähen raskesse trenni (rehvitrenn) ja põletan vähemalt osa nendest kaloritest. Mõistusega võtta asju on alati parem, aga vahel ikka mõtted lähevad laiali. Viimasel ajal olen ka liiga palju oma kaalunumbris kinni, mida ma pean ka muutma. Selline pidev kaalumine ja mõtlemine, et nüüd peab küll väiksem olema, põhjustabki seda kinnihoidmist. Vähemalt mulle on alati nii tundunud. 

Hommikul avastasin, et olin ka hapukoore jätnud noormehe juurest kaasa võtmata ja tööl ma ei tahtnud küll mökerdama hakata. Seega haarasin poest hoopis lõunaks Caesari salati. Hommikusöögiks oli ikka puder banaani ja piimaga, sest see on täitsa mõnus. Õhtul ikka kanakintsuliha tatraga (koorenetatrapudru) ja hilisõhtusöögiks juust ja viinamarjad. Eks see tänane šokolaad oli väga vale, aga ei maksa üle põdeda ja tuleb edasi panna. 

Lisaks veel palun natukene Teie abi. Kommenteerisin ühte Iluguru postist Facebookis. Auhinnaks on totaalne muutumine. Kui on aega, siis võiksite otsida minu kommentaari üles ja sinna laigi panna. Ega ma ei tea, kas see aitab midagi, aga äkki siis jääb paremini silma 😀 . Muidugi kutsun üles ka Teid ennast oma muutusest kirja sinna panema ja loosiõnne ootama 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
112117 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom