141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Laupäev on lebopäev


Eile mainisin, et lähme noormehe sõprade juurde ja arvatavasti on mul vaja iseloomu kasvata. No ütleme nii, et iseloomu oli täpselt nii kaua, kuni popkorn lauale toodi. Seda värki pean ikka harjutama. Samas nosisin ikka oma porgandit ja paprikat ka. Kuna hetkel ei ole ühtegi sellist nii öelda korralikku pattu pidanud, siis väga ei muretse ka selle reede õhtu pärast. Muidugi, samas ei tohi lasta valvsust alla ja tabada ennast mõtetelt, et no ma söön nüüd selle ka, et pole ju hullu. Täna igatahes on jälle 100% hästi läinud. 

Hommikut alustasin mõnusa pudruga, millele lisasin mustsõstraid ja muidugi ka pähklipuru. Lõunaks tegime veiseburgerit. Otsisin isegi ekstra Fitlapi toetusgrupist Facebookis vanu teemasid, et mis hapukurk oli see, mida lubati meil süüa. Võtsin hilisõhtusest söögist juustu ja sain seda ka panna burgeri vahele. Samuti võtsin hilisõhtusest söögist porgandi, mille asendasin kartuliga ja nii sain burgeri kõrvale ka kodutehtud "friikartulid". Need olid aga veel ahjus, kui burger juba valmis oli ja pilt tehtud sai. Seega neljandat toidukorda mul täna ei tule, kuna sõin selle ära põhimõtteliselt lõuna/õhtusöögi kõrvale. Magasime täna kaua ja hommikusöök oli ka suhteliselt hiline nii et pole mingi probleem süüa üks toidukord vähem (ma küll ütlen üks toidukord vähem, aga igaks juhuks siis mainin, et see üks toidukord läks õhtusöögi sisse). 

Vaatame hoopis täna "Ooperifantoomi" ja arvatavasti selle kõrvale teen endale ühe mõnusa profeel jogurti ja banaani segu. Lisaks toitumisele on mul hetkel veel vee joomine ka päris hästi läinud. Nädala alguses kirjutasin üheks eesmärgiks, et jooksin noormehe juures rohkem vett ja nii olen ka oma eesmärgist kinni pidanud. Kindlasti ei joo ma iakka nii palju, kui ma nädala sees joon, aga kohe kindlasti rohkem, kui ma vanasti tema jurues jõin. 

Fototõestus: fotol on siis eilneõhtune "snäki" taldrik ja tänased toidukorrad: 

Uuest nädalast hakkab uuesti kool ja eks siis paistab, milliseks mul need toidukorrad kujunevad. Hetkel on jälle hästi see, et järgmisel nädalavahetusel plaanin koju minna, mis tähendab, et jällegi saab pühapäeval juba uueks nädalaks toidud valmis teha ja nii aega kokku hoida. Eesootavate nädalate puhul aga osutub kindlasti raskeks see, et kaks nädalat järjest nüüd plaanin sünnipäeva pidada – perega ja siis sõpradega. Pere peole ma juba mõtlesin ka, et magustoiduks teen Fitlapi koogi ja muu söögi lasen siis patutoidukorraks, kuigi lauale plaanin panna singirulle, täidetud mune ja lavašši. Sõpradega pidu tuleb 100% patukas. 

Homme annan siis ülevaate nädala eesmärkide täitmise kohta ja teen plaani uue nädala kohta 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
122008 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom