136984 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kui tahad teha ühte patutoidukorda….


Kõigepealt pean rääkima ära, et tegelesin eile eneseületusega. Tavaliselt ma mängin disc-golfis maksimaalselt ühe korra 18 rada korraga läbi, sest ma lihtsalt tunnen, et ma füüsiliselt rohkem ei jaksa. Jaksamise all ma just mõtlen seda, et visked lähevad lohakaks. Rajalt rajale jaksan ikka kõndida, aga just visketehnika laguneb, mis tähendab seda, et rohkem peab metsas olema ja kogu lõbu kaob ära 😀 Eile aga tegin siis 18+12 ja ajaliselt tähendas see seda, et 17.55 läksime rajale ja lõpetasime mingi 21.45 vms. Koju jõudsin, siis oli ikka korralik väss sees. Kui eilne hommik algas kerge lihasevaluga, siis õhtu oli ikka väga raske ja ka rajal kõndimine nõudis pingutust 😀 Olen mõnes mõttes rahul, et sai rahulik discimine tehtud jooksmise asemel. 

Täna plaanisin minna kangitrenni, aga noormees tuli ideega, et võiksime minna välja sööma. Mis mul ometi saab olla selle vastu? Üks väike patutoidukord sellest tuleb, aga nagu Te juba teate, on minu moto, et elu ei saa jääda elamata 😀 . Seega teen hoopis pärast tööd väikese Fitlapi enda treeningkava ringi ja hakkan õhtuks ennast valmis sättima. Arvasin, et see saab olema minu ainuke kord, aga hommikul tööle jõudes tuli välja, et ülemusel on sünnipäev. Ma isegi ei teadnud seda nii et kerge jooks üle tee olevasse Maximasse ja saingi ühe kommikarbi kätte sealt. Tööandja tõi muidugi Werneri kooki ja kukeseene-suitsukana quiche. Sõin ja kiitsin, aga nüüd jätan enda lõuna söömata 😀 Üllatav on see, et pärast kooki oli tegelikult päris raske olla ja kohe sai keha aru, et liiga rammus. See teeb mind kohati õnnelikuks, sest see näitab, et minu maguse vajadus on järjest vähenemas ja ma tunnen aina väiksemat soovi midagi sellist süüa. 

Patutoidukorraga seoses tahaksin öelda ka seda, mida ma eile ühele kommentaarile vastasin. Patutoidukord on oma  olemuselt vajalik, kui teha seda kava kohaselt ehk üks söögikord nädala peale. Jah, minul tuleb see nädal neid rohkem, aga sellest ei tohi lasta ennast nii välja viia. Kui paisutada patutoidukorra tähtsus liiga suureks, siis võibki tekkida mõte, et kui läksid pulgad las läheb siis trumm ka. Palju lihtsam on mõelda nii, et no ma täna juba nii kui nii patustasin, et las siis olla juba terve päev raisus. Minu arvates on igat pidi mõistlikum mõelda, et juhtus nüüd üks söögikord nii, lähme edasi ja proovime paremini. Üledramatiseerimine loobki veel rohkem draamat. Muidugi ma ei taha sellega öelda, et patutoidukord on tore asi ja tehke neid nii palju kui tahate, aga selline mõtteviis on minul aidanud rajale palju kergemalt tagasi saada ning samuti järjest vähem patutoidukordi teha. 

Kava tuleb teha enda omaks, tuleb mõelda välja enda eesmärgid ja enda lahendus kava jälgimisele. Nii palju, kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Samamoodi nagu ei saa võrrelda, kui palju keegi nädalaga alla võtab. Tuleb astuda oma sammu, mis siis, kui see tempo on vahel aeglasem, kui kõrval sammuja oma, aga üle finiši jõuate ükskord koos ikka 🙂

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!



Teekond
109890 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva