136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kõik kohad valutavad ja pisut raamatutest


Ma näen välja nagu ma oleks läbinud oma elu kõige hullema takistusraja 😀 Lisaks sellele, et mu käed on lihtsalt mega valusad, on mul ka jala peal terve rida erineva suurusega sinikaid. Samuti võib leida neid ka kintsudelt ning kätelt. Võiks lausa öelda, et ma saaks nendest teha ühe näituse. Samas lihasvalu on natukene nagu mõnus ka. Ma nüüd ei taha väga kahtlaselt kõlada, aga millegi pärast on see tõesti pisut hea tunne. Arvatavasti sellepärast, et siis tunned, et ikka midagi on tehtud kah 😀 . Täna tegin ainult nii palju peale, et natukene hüppasin batuudil ja sõitsime väikese tiiru Elvas jalgratastega. 

Tänane päev on ka jälle olnud üks neid vaikseid päevi, kus väga midagi teha ei ole viitsinud, aga selles pole ka midagi halba. Ikkagi puhkuse viimased päevad. Tänane päev on eriline aga sellepärast, et ma sain ühe raamatu loetud – J. K. Johansson "Laura". Tegemist on Soomes toimuva kriminaalse looga. Üldse on minu arust ühed paremad raamatud Skandinaavia autorite kriminullid. Kui kedagi veel huvitab, siis julgen soovitada Lars Kepleri raamatudi ja samuti sellist sarja nagu "Osakond Q". Selle sarja kahest raamatust on tehtud ka filmid, mis küll erinevad raamatutest, aga siiski on väga mõnusad vaadata. Kindlasti soovitan ka sellist raamatute sarja nagu "Outlander" ehk "Võõramaalane". Samanimeline sari jookseb ka vist ETV kanalil, aga mul on neti avarustest juba kõik osad ära vaadatud. Vot see on ajaloo ja romantika huvilistele ning ikka ütlemata hästi kirjutatud raamat. 

Raamatu lugemine on vähemalt minul olnud üks asjadest, mis aitab igasuguste isudega võidelda. Võtan lonksu vett ja lihtsalt loen ning elan raamatusse siisse. Lugeda on meeldinud mulle jube väikesest peale. Oli isegi aegu, kui ma võisin õhtuti lugeda kahte raamatut korraga. Mõlemast lihtsalt mõned peatükid. Ega mu janu raamatute järgi pole vähenenud, aga nüüd ma ikka üritan jääda ühe raamatu juurde. Praegugi on ühiselamus mu unekapi raamatuks "Tuulest viidud": Laenasin tädilt kokku igasugused endale rohkem huvipakkunud raamatud ja nüüd loen neid järjest. Peaks ka mingisuguse huvitava väljakutse vastu võtma. Kunagi nägin Postimehes või kuskil mujal meediaväljaandes artiklit meie aja nii öelda parimatest klassikutest. Peaks proovima lihtsalt huvi pärast neid lugeda. Näiteks lugesin ma sealt nimekirjast "Tulipunane kirjatäht" ehk "Scarlet letter". Peetaks klassikuks, aga minul suurt vaimustust ei tekitanud. 

Igatahes, nüüd vist aitab 😀 Olen toitumisest ja treeningutest väga kaugele liikunud. Tänane söömine on olnud ka igati korras. Hommikuks ikka singivõileib, lõunaks kartulisalat ja õhtuks sõin pisut kartulit, kõrvale tomati ja kurgi salat ning praeliha. Pole küll kava toit, aga noormehe isa poolt valmistatud ja väga maitsev. Nüüd naudime pisut vaba-aega enne kui MM algab. 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
109933 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva