Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kõik kohad valutavad ja pisut raamatutest

Ma näen välja nagu ma oleks läbinud oma elu kõige hullema takistusraja 😀 Lisaks sellele, et mu käed on lihtsalt mega valusad, on mul ka jala peal terve rida erineva suurusega sinikaid. Samuti võib leida neid ka kintsudelt ning kätelt. Võiks lausa öelda, et ma saaks nendest teha ühe näituse. Samas lihasvalu on natukene nagu mõnus ka. Ma nüüd ei taha väga kahtlaselt kõlada, aga millegi pärast on see tõesti pisut hea tunne. Arvatavasti sellepärast, et siis tunned, et ikka midagi on tehtud kah 😀 . Täna tegin ainult nii palju peale, et natukene hüppasin batuudil ja sõitsime väikese tiiru Elvas jalgratastega. 

Tänane päev on ka jälle olnud üks neid vaikseid päevi, kus väga midagi teha ei ole viitsinud, aga selles pole ka midagi halba. Ikkagi puhkuse viimased päevad. Tänane päev on eriline aga sellepärast, et ma sain ühe raamatu loetud – J. K. Johansson "Laura". Tegemist on Soomes toimuva kriminaalse looga. Üldse on minu arust ühed paremad raamatud Skandinaavia autorite kriminullid. Kui kedagi veel huvitab, siis julgen soovitada Lars Kepleri raamatudi ja samuti sellist sarja nagu "Osakond Q". Selle sarja kahest raamatust on tehtud ka filmid, mis küll erinevad raamatutest, aga siiski on väga mõnusad vaadata. Kindlasti soovitan ka sellist raamatute sarja nagu "Outlander" ehk "Võõramaalane". Samanimeline sari jookseb ka vist ETV kanalil, aga mul on neti avarustest juba kõik osad ära vaadatud. Vot see on ajaloo ja romantika huvilistele ning ikka ütlemata hästi kirjutatud raamat. 

Raamatu lugemine on vähemalt minul olnud üks asjadest, mis aitab igasuguste isudega võidelda. Võtan lonksu vett ja lihtsalt loen ning elan raamatusse siisse. Lugeda on meeldinud mulle jube väikesest peale. Oli isegi aegu, kui ma võisin õhtuti lugeda kahte raamatut korraga. Mõlemast lihtsalt mõned peatükid. Ega mu janu raamatute järgi pole vähenenud, aga nüüd ma ikka üritan jääda ühe raamatu juurde. Praegugi on ühiselamus mu unekapi raamatuks "Tuulest viidud": Laenasin tädilt kokku igasugused endale rohkem huvipakkunud raamatud ja nüüd loen neid järjest. Peaks ka mingisuguse huvitava väljakutse vastu võtma. Kunagi nägin Postimehes või kuskil mujal meediaväljaandes artiklit meie aja nii öelda parimatest klassikutest. Peaks proovima lihtsalt huvi pärast neid lugeda. Näiteks lugesin ma sealt nimekirjast "Tulipunane kirjatäht" ehk "Scarlet letter". Peetaks klassikuks, aga minul suurt vaimustust ei tekitanud. 

Igatahes, nüüd vist aitab 😀 Olen toitumisest ja treeningutest väga kaugele liikunud. Tänane söömine on olnud ka igati korras. Hommikuks ikka singivõileib, lõunaks kartulisalat ja õhtuks sõin pisut kartulit, kõrvale tomati ja kurgi salat ning praeliha. Pole küll kava toit, aga noormehe isa poolt valmistatud ja väga maitsev. Nüüd naudime pisut vaba-aega enne kui MM algab. 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse