137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kõik algab uuesti


Nüüd on jälle käes aeg, kus ma luban, et olen 90-100% kavas uuesti 😀 Kõige suuremaks probeelmiks eelmine nädal oligi igasugused magusa isud. Nädalavahetusel ka ikka sõin sutsu magusat ja nüüd tunnen kuidagi, et mul on täiesti kopp ees sellest ja tahaks süüa jälle värskeid ja häid asju ning magusast hoida eemale. Kaalust olen ma ka igati hoidnud eemale. Ma enam ei tea, kas mu kodukaal valetab, sest jõusaali kaal näitab palju väiksemaid numbreid ja treeneri väidete kohaselt see ei tohiks eriti valetada. Seega ma vist hakkan nüüd hoopis neljapäeviti enne trenni ennast kaaluma, kuigi ma tean, et see pole parim aeg kaalumiseks, aga muud valikud väga ei ole. Võib-olla nädalas ka korra proovin mõnel hommikul kaaluda. 

Nädalavahetus möödus väga hästi. Reedel koolitusel rääkis Lasse Lehis meile uuetest maksumuudatustest ja see oli isegi üllatavalt huvitav. Sellele eelnes Mati Kaaluga loomaia kiire ekskursioon. Nägime ka jääkarusid nende uues kodus. Väga kihvt ja kuigi väljas oli külm, siis see oli kõike seda väärt. Nagu kombeks, siis aasta viimasel kuul toimuval koolitusel toimub ka pidulikum õhtusöök. Käisime söömas Rucolas. Eelroaks oli pühvlimozarella värske tomati ja rukolapestoga; põhiroaks küpsetatud kanafilee Porobello seente ja koroese Marsala kastmega ja magustoiduks pannacotta. Oli ikka meeletult hea söök. Vot see on üks patutoidukord, mis on oma nime väärt maitse ja kogu elamuse poolest. 

Nädalavahetusel käisime vaatamas Tallinnas ka muusikali Hüljatud koos minu vanematega. Meeletult hea etendus. Varasemalt on minu südame võitnud muusikal Evita (filmi versioon) ja Ooper Fantoom, siis nüüd Hüljatud on ka üks mu absoluutsetest lemmikutest. Olen seda ka filmi versioonina näinud, aga etendus meeldis ka väga. Kõige muljetavaldam oli minu arust Marko Matvere ja ka Mikk Saar, kes moodustasid hea tandemi rääkimata nende laulu oskustest. 

Tulles nüüd tagasi Fitlapi lainele, siis uuel nädalal alustan siis jälle otsast peale. Ma tean, et homne lõuna tuleb patt, sest lõunasöök ei ole kava järgi. Ostsin ühest poest kanasingi, merevaigu ja lehtsalati valmis, sest olin kindel, et saan lavašši teisest poest. Käisin kodukoha poed kõik läbi, aga mida ei olnud seda ei olnud. Käisime isegi ekstra Tartus Lembitu konsumis ja ka seal valitses tühi auk. Mõtlesin, et võtan siis Fitlapi kana-tatraroa – otsas. Mõtlesin, et võtan siis oa salati, et midagigi – otsas. Läksin siis lihtsama vastupanu teed ja ostsin ühe kana võileiva (kana mingisugune määre Rukkipala leibade vahel). Äkki mingisugusesse võileiva retsepti annab seda pressida. 

Muidu üritan ikka olla kavas. Ainuke plaanitud patutoidukord on laupäeval nooremehe vanaema sünnipäevals planeeritud. Nädalasse mahub ka 4 trenni nii et hakkame aga otsast jälle minema 😀 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
112113 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom