110030 kasutajat 491 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Kavalad kokkulepped iseendaga


Täna ma natukene võitlesin magusa isuga ja küll mul tuli endaga igasuguseid kavalaid plaane 😀 Esimene plaan oli selline, et kui R-kioskis on mingisugune super-hüpet pakkumine (kaks šokolaadi ühe euroga), et siis võib-olla ostan. Bussiga kodu poole sõites juba mõtlesin, et tegelikult ikka ei ole ju vaja seda osta. Leppisin juba kokku endaga, et ei lähe ostma, aga käisin vaatasin ikka, mis pakkumine vähemalt on, aga pakkumist ei olnudki 😀 Aga ega sellega kõik ei lõppenud. Siis oli järgmine plaan, et kui ma peaksin pärast trenni jääma bussist maha (seda võib juhtuda, sest mulle meeldib pärast trenni saunatada ja alati pole need bussiajad peas ka), siis tee peale jääb üks Maxima, kui koju kõnnin, ning võiksin sealt osta endale tee peale ühe jäätise. Aga see lahenes sellega, et hoopis treener tõi mu kodule lähemale ehk mingit bussisõitu ei olnudki. Seega ei saanud ka mina kuidagi oma nõrkusele alla anda 😀 

Mida rohkem päev edasi, seda rohkem mulle tegelikult see magusa teema hakkas ununema ka. Siiski on väga imelik selle magusaisuga. Kui ma võtan rahulikult kava, siis nag useda üldse ei olegi, aga kohe kui luban keskenduda 100% kavale, siis lihtsalt kuskilt lambist tekib 😀 . Väga ebamugav. Igatahes täna pidasin vastu ja poes käigul ostsin endale uuesti taskusse kaks suhkruvaba nätsu. See nipp endiselt töötab, et need leevendavad mu magusaisu. 

Ostsin enda jaoks valmis ka juba Nõo liharullid. Muide need on Selveris sooduses! Samuti teeb mu pea kõrgemaid matemaatilisi ja muid tehteid, et jagada endale toidukorrad kuidagi ära 😀 Probleem on selles, et pean laupäeva õhtu ja pühapäeva veetma kodust eemale vanaema juures, et aidata tal puid teha. Siis nüüd olengi üritanud mõelda, et kui palju ma midagi kaasa pean tegema, et jaguks. Praegu tundub, et mu matemaatilised tehted kannavad vilja ja plaan on valmis. Laupäeva hommikul saan veel noormehe juures süüa ja ka lõuna on kavas mandlijahu koogikeste näol. Õhtusöögiks võtan laupäeval kaasa Nõo liharullid, aga kui pere otsustab minna pärast teatrit hoopis kuhugi sööma, siis arvestan selle endale patutoidukorraks. Pühapäeva hommikuks teen omletti seemneleivaga, sest muna on vanaemal alati. Lõunaks söön grillitud liha salatiga, sest isa võtab liha kaasa. Minu teada peaks see täpselt olema meie kava liha. Arvatavasti ma kõrvale ei söö peeti, vaid värsket salatit. Õhtusöögi loodan juba kodus süüa ja siis võimalik, et see on ka lihtne omlett. See mul polegi veel tegelikult paigas. 

Lõpetuseks panen siis eilsed pildid ja tänased toidupildid. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
58581 lugemist / 20 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on alles teel tervislikuma toitumise poole.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.