137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 pÀeva tÀiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kavalad kokkulepped iseendaga


Täna ma natukene võitlesin magusa isuga ja küll mul tuli endaga igasuguseid kavalaid plaane 😀 Esimene plaan oli selline, et kui R-kioskis on mingisugune super-hüpet pakkumine (kaks šokolaadi ühe euroga), et siis võib-olla ostan. Bussiga kodu poole sõites juba mõtlesin, et tegelikult ikka ei ole ju vaja seda osta. Leppisin juba kokku endaga, et ei lähe ostma, aga käisin vaatasin ikka, mis pakkumine vähemalt on, aga pakkumist ei olnudki 😀 Aga ega sellega kõik ei lõppenud. Siis oli järgmine plaan, et kui ma peaksin pärast trenni jääma bussist maha (seda võib juhtuda, sest mulle meeldib pärast trenni saunatada ja alati pole need bussiajad peas ka), siis tee peale jääb üks Maxima, kui koju kõnnin, ning võiksin sealt osta endale tee peale ühe jäätise. Aga see lahenes sellega, et hoopis treener tõi mu kodule lähemale ehk mingit bussisõitu ei olnudki. Seega ei saanud ka mina kuidagi oma nõrkusele alla anda 😀 

Mida rohkem päev edasi, seda rohkem mulle tegelikult see magusa teema hakkas ununema ka. Siiski on väga imelik selle magusaisuga. Kui ma võtan rahulikult kava, siis nag useda üldse ei olegi, aga kohe kui luban keskenduda 100% kavale, siis lihtsalt kuskilt lambist tekib 😀 . Väga ebamugav. Igatahes täna pidasin vastu ja poes käigul ostsin endale uuesti taskusse kaks suhkruvaba nätsu. See nipp endiselt töötab, et need leevendavad mu magusaisu. 

Ostsin enda jaoks valmis ka juba Nõo liharullid. Muide need on Selveris sooduses! Samuti teeb mu pea kõrgemaid matemaatilisi ja muid tehteid, et jagada endale toidukorrad kuidagi ära 😀 Probleem on selles, et pean laupäeva õhtu ja pühapäeva veetma kodust eemale vanaema juures, et aidata tal puid teha. Siis nüüd olengi üritanud mõelda, et kui palju ma midagi kaasa pean tegema, et jaguks. Praegu tundub, et mu matemaatilised tehted kannavad vilja ja plaan on valmis. Laupäeva hommikul saan veel noormehe juures süüa ja ka lõuna on kavas mandlijahu koogikeste näol. Õhtusöögiks võtan laupäeval kaasa Nõo liharullid, aga kui pere otsustab minna pärast teatrit hoopis kuhugi sööma, siis arvestan selle endale patutoidukorraks. Pühapäeva hommikuks teen omletti seemneleivaga, sest muna on vanaemal alati. Lõunaks söön grillitud liha salatiga, sest isa võtab liha kaasa. Minu teada peaks see täpselt olema meie kava liha. Arvatavasti ma kõrvale ei söö peeti, vaid värsket salatit. Õhtusöögi loodan juba kodus süüa ja siis võimalik, et see on ka lihtne omlett. See mul polegi veel tegelikult paigas. 

Lõpetuseks panen siis eilsed pildid ja tänased toidupildid. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
111447 lugemist / 45 fÀnni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal kĂ€el ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud rĂŒndavad ka mind, aga tĂ€naseks olen saanud need enam vĂ€hem kontrolli alla ja tunnen igati rÔÔmu Fitlapi kava jĂ€rgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetĂ”ttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine vĂ”i retsept saab tĂ€iesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vĂ€hemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. TĂŒhja kĂ”htu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nĂŒĂŒd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nĂ€lga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • TĂ€ida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva