Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kavalad kokkulepped iseendaga

Täna ma natukene võitlesin magusa isuga ja küll mul tuli endaga igasuguseid kavalaid plaane 😀 Esimene plaan oli selline, et kui R-kioskis on mingisugune super-hüpet pakkumine (kaks šokolaadi ühe euroga), et siis võib-olla ostan. Bussiga kodu poole sõites juba mõtlesin, et tegelikult ikka ei ole ju vaja seda osta. Leppisin juba kokku endaga, et ei lähe ostma, aga käisin vaatasin ikka, mis pakkumine vähemalt on, aga pakkumist ei olnudki 😀 Aga ega sellega kõik ei lõppenud. Siis oli järgmine plaan, et kui ma peaksin pärast trenni jääma bussist maha (seda võib juhtuda, sest mulle meeldib pärast trenni saunatada ja alati pole need bussiajad peas ka), siis tee peale jääb üks Maxima, kui koju kõnnin, ning võiksin sealt osta endale tee peale ühe jäätise. Aga see lahenes sellega, et hoopis treener tõi mu kodule lähemale ehk mingit bussisõitu ei olnudki. Seega ei saanud ka mina kuidagi oma nõrkusele alla anda 😀 

Mida rohkem päev edasi, seda rohkem mulle tegelikult see magusa teema hakkas ununema ka. Siiski on väga imelik selle magusaisuga. Kui ma võtan rahulikult kava, siis nag useda üldse ei olegi, aga kohe kui luban keskenduda 100% kavale, siis lihtsalt kuskilt lambist tekib 😀 . Väga ebamugav. Igatahes täna pidasin vastu ja poes käigul ostsin endale uuesti taskusse kaks suhkruvaba nätsu. See nipp endiselt töötab, et need leevendavad mu magusaisu. 

Ostsin enda jaoks valmis ka juba Nõo liharullid. Muide need on Selveris sooduses! Samuti teeb mu pea kõrgemaid matemaatilisi ja muid tehteid, et jagada endale toidukorrad kuidagi ära 😀 Probleem on selles, et pean laupäeva õhtu ja pühapäeva veetma kodust eemale vanaema juures, et aidata tal puid teha. Siis nüüd olengi üritanud mõelda, et kui palju ma midagi kaasa pean tegema, et jaguks. Praegu tundub, et mu matemaatilised tehted kannavad vilja ja plaan on valmis. Laupäeva hommikul saan veel noormehe juures süüa ja ka lõuna on kavas mandlijahu koogikeste näol. Õhtusöögiks võtan laupäeval kaasa Nõo liharullid, aga kui pere otsustab minna pärast teatrit hoopis kuhugi sööma, siis arvestan selle endale patutoidukorraks. Pühapäeva hommikuks teen omletti seemneleivaga, sest muna on vanaemal alati. Lõunaks söön grillitud liha salatiga, sest isa võtab liha kaasa. Minu teada peaks see täpselt olema meie kava liha. Arvatavasti ma kõrvale ei söö peeti, vaid värsket salatit. Õhtusöögi loodan juba kodus süüa ja siis võimalik, et see on ka lihtne omlett. See mul polegi veel tegelikult paigas. 

Lõpetuseks panen siis eilsed pildid ja tänased toidupildid. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse