136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Ikka veel haige


Selline kerge tõbi on ikka veel kallal. Kurguvalust hakkan saama juba vaikselt jagu. Toitumisest pole mõtet pikalt rääkida, sest kooli, töö ja haiguse virrvarris olen unustanud paar korda vajalikud asjad osta. Pealegi pole absoluutselt jaksu ka tegeleda igasuguse kaalumisega. Tõstan käed üles ja tunnistan ausalt, et praegu küll puhkan. Hommikuti söön ikka omletti seemneleivga ja proovin ikka magusast ja rämpsust eemale hoida ning süüa normaalse suurusega toitusid. 

Loodan tagasi blogimaailmas olla juba pühapäeval ja kirjutada uue nädala plaanidest 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
109934 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva