140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Ikka pisut haige ja patustamine


Ega seda blogipostitust ei kutsu väga kirjutama, kui oled patustanud. Lisaks sellele ei ole mul ka väga midagi öelda. Eile trennis ei käinud, kuna arvasin, et targem on ennast ravida. Samuti ei hakanud täna tegema mingisugust Fitlapi treeningkava, sest enda organismil tuleb lasta rahulikult taastuda. Eks me näe nädala lõpus, mis see minu kaaluga on teinud, sest patustanud ma ikka olen ka nüüd nendel kahel haiguse päeval. 

Hommikul sõin putru piima ja banaaniga. Lõunasöögist unustasin pildi teha ja no ega täna ei olnudki midagi erilist pildistada. Tegin tööl kiire lõuna – profeel lisanditega. Ma olen väga õnnelik, et profeel kohupiimakreemide asemel on olemas nüüd jogurtid. Minu arust tunduvalt parema maitsega ja palju nii öelda kreemjamad, kui need eelmised olid. Kui muidu oli profeel lõuna viimane variant kiiretel perioodidel, siis nüüd tänu jogurti olemasolule ei olegi see nii hull. Õhtuks sõin siis oma lihatüki, kuhu lisasin siis hilisõhtusest söögist asendatud porgandi kartuliga. Iga toidukorra kõrvale võib süüa 30 g peeti, siis ma panin kokku vist kolme toidukorra peedid ühte toidukorda. Ma ei tea, kas nii võib teha, aga mina igatahes täna tegin. Tunnistan üles, et ostsin poest valmis peedisalatit nii et eks see majonees, mis seal see on, ei ole just maailma parim. Samas ma ei tee endale ju seda hlisõhtusöögi porgandile juurde käivat dipikastet nii et vast pole hullu. 

Lühike pildigalerii: 

Tundes endale veel kaasa oma haiguse tõttu, siis lubasin endale täna ka vastlakuklit Pagari poistest. Eks need haiguse päevad on sellised, kus lihtsalt ei taha 100% kava jälgida ja tahad lihtsalt natukene midagi head ja paremat nautida. Vähemalt see on hea, et siin selle haigusevimma perioodil pole otseselt söögiisu kuhugi kadunud. Homme plaanin olla 75% kavas. Hommikul teen nagu ikka putru, lõunaks on jällegi profeel jogurt lisanditega. Nüüd edasi läheb juba raskeks. Söön õhtusöögiks seekord juustu ja puuvilja, sest hakkame pärast tööd sõitma maale minu koju. Seal ma juba tean ootavad mind ema tehtud kotletid. Ma ei usu, et sellest nüüd suur patustamine tuleb, kui söön ema ühe kotleti ja paar kartulit sinna juurde. Elame selle vastu üle. 

Tulles tagasi haiguse juurde, siis täna on juba täitsa inimese tunne. Mina olen õnneks üks neist õnnelikest, kellel need igasugused kuumad joogid töötavad imehästi. Täna on veel selline üleüldine nõrgem olemine, meeletu nohu ja kurk on veel sutsu haige. Aga ostsin endale imemistabletid ja teen enne magamaminekut veel ühe tee ja nii sellest haigusest ma võitu saangi 😀 

Siiski on plaan pühapäeval olla tubli ja teha uueks nädalaks uued toidud valmis. Loodan, et selleks ajaks olen vimmast juba lahti saanud ja saan 100% kavale edasi keskenduda. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
120531 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom