Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Hooga edasi!

Liigun lausa nii suure hooga edasi, et alustan seda postitust juba kolmandat korda 😀 Esimene kord ei laadinud pilti üles ning hangus ära ja pidin uuesti hakkama otsast ja nüüd oli sissejuhatuse täiesti ära kaotanud. Aga no õnneks enamus juttu oli alles. Igatahes teen teile väikese ülevaate tänastest tegemistest ja nädalavahtuse lahingust 😀 Täna võtsin kohe hooga ette poed ja käisin otsisin seda banaani-kookose jäätise retseptis olevat proteiinipulbrit. Päris seda õiget pulbrit ei saanudki, vaid pidin asendustes oleva proteiini pudinguga leppima. Loodame, et maitse on sama hea. Tegin see nädal teadliku valiku, et proovin neid proteiinipulbreid ja batoone, et vaatame, mis juhtub ja kuidas maitsevad. Teadsin, et hind on päris krõbe, aga see kord otsustasin silma kinni pigistada. Siiski on natukene kummaline vaadata neid kahte hunnikut. 

Vasakus hunnikus on õhtusöök (3 toidukorra kogus), vabavara, osa hommikusöögist (jogurtid müsli juurde ja banaan) ja natuke ka hilisõhtusöögist (kohvikoor ja banaanid). Teisel pool on sama raha eest, või isegi mõned eurod rohkem, hilisõhtusöögi pulber ja 3 batooni ning hommikukohvi peale piim. Õnneks ei tee ma neid toitusid nii tihti ja seekord tahtsingi lihtsalt eksperimenteerida. Samas, seda pulbrit on mul 4 portsjoni jagu ja batoone ka 3 toidukorra jagu. Seega ühe toidukorra hind ei tule ikkagi ülemõistuse, aga kõike neid tooteid korraga ostes võtab natukene kokutama küll. Seega seda kava saab jälgida nii üsna palju makstes kui ka odavamalt läbi ajades. 

Täna ongi mu toidukorrad siis olnud – puder banaani ja piimaga; lavašš kanasingiga; ühepajatoit ja banaani-kookosejäätis (pildil 4 kordne kogus). Jäätist saan kommenteerida homme, aga ühepajatoidust võib juba kirjutada küll. Tegin seda retsepti esimest korda ja vist üldse oma elus esimest korda, kuigi ema tegi seda kodus tihti. Ühepajatoidu sisse pidin ostma välisfileed, sest sisefileed lihtsalt ei olnud Selveris. Ega see suuresti midagi ei rikkunudki. Natukene mage tuli, aga soola saab alati juurde lisada ja pigem olgu mage, kui nii soolane, et süüa ei kannata. Seega vana hea toit, mida ka ema vanasti tegi ja mida ma nautisin. 

Tänane hoog oli lausa nii suur, et käisin ka jooksmas. Ilm on õnneks täna olnud väga normaalne ja ka joosta oli mõnus. Nädalavahetuse paintball'i mängust ma ei saanud õnneks lihasvalu ja seetõttu oli jooksmine täitsa kobe täna. Lõpus andsid natukene jalad tunda, aga kui ei annaks, siis nagu polekski pingutust tehtud. Rääkides veel nädalavahetusest hoopis, siis lihasvalust ma pääsesin, aga mul tekkis mingi imelik närvivalu õla taha just sinna, kus nii öelda tiivad on (ei suuda vapsee praegu meelde tuletada, kuidas seda luud nimetatakse). Igatahes seal on mul üks punkt, mis eile oli ikka väga väga valus. Arvatavasti see tuli ka markeri hoidmisest, sest tuli koguaeg olla ühes asendis, kui sihtisid. Eile natukene sai seda muditud ja täna on täitsa inimese tunne peal juba. Siiski 4 tundi mängimist oli väga lahe! 

Minu jaoks see päris lahedalt ei alanud, sest sain kohe esimeses mängus kaks värvikuuli pähe ja järgmine mäng samasse kohta uuesti. Ütleme nii, et see oli ikka üsna valus ja isegi mõtlesin, et jätan paar vooru vahele. Õnneks tegime pärast teist mängu väikese pausi ja suutsin piisavalt taastuda, et uuesti mängida. Olin vist õppinud esimesest kahest mängust ja enam nii lollisti pihta ei saanud. Sain hoopis teistele pihta 😀

Pärast oli muidugi ikka väga väsinud olla. Läksime veel pärast pubisse edasi, aga no selline uni tuli peale, et kuskil peale ühte olime juba kodus tagasi ja jäime vist magama 5 minutiga 😀 Nagu ma ka eelmises postituses ütlesin, siis nädalavahetusel toitumise mõttes oli väike paus, sest ma tundsin endas natukene sellist väsimust. Nüüd on igatahes kõik ilusam kui enne ja olen 100% valmis pingutama edasi. Kaal oli ka uskumatult armuline mulle täna hommikul ja see tegi tuju ainult paremaks. 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse