137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Elu virrvarr


Aina rohkem mulle tundub, et inimene võib teha plaane, aga siis… 😀 Igatahes, plaanisin siis homme nautida mõnusat massaaži ja koduseid olusid ning kolmapäeval Tallinnasse sõita, aga tuli välja, et pean juba sõitma teisipäeval õhtul maa poole koju, et kolmapäeva hommikul olla Tallinnas kleidiproovis. Ega siis muud midagi, kui challenge accepted. Vaatasin endale juba bussi välja. Noormees lubas ka mu massaaži salongist peale võtta ja kohe bussijaama viia. Nii et kõik asjad peaksid õnnestuma. Mul on olemas toidud nii teisipäevaks kui ka kolmapäevaks nii et mingisuguseid takistusi ei saa ka see tekitada. 

Olen sellel nädalal kuidagi palju optimistlikum ja meeleolu on ka rõõmsam. Eks see haiguse vimm, mis mind eelmine nädal tabas, viis kõik meeleolu nulli ja ei olnudki tahtmist midagi teha. Nüüd aga olen hakkamist täis. Esimene päev on läinud ka mega hästi. Töö juurde toodi oma aia ploome, aga tegin südame kõvaks ja ei võtnud mitte ühtegi. Samuti oli kapi peal ikka veel Rafaellosid ja šokolaadi. Võin isegi täna ausalt tunnistada, et see ei olnud eriline vaevgi neist asjadest mööda vaadata. Äkki ma hakkan oma šokahooliku sümptomist vabanema? 😀 

Tänane päev on siis olnud igati korrektne – hommikuks omlett seemneleivaga, lõunaks Mehhikopärased suupisted quesadillad – ma kahjuks unustasin osta seda salsa kastet, aga kõik muu panin vahele ja see oli tõesti väga hea lõuna! Üllatav on see, et kui ma muidu võileivadest ei saanud kõhtu täis, siis need olid küll paras ports ja väga hea oli olla. Õhtusöögiks sõin siis Fish ja Chips retseptist tehtud paneeritud kana. Kuna ma seda tatar kastet ei teinud, siis sõin lihtsalt kõrvale marineeritud kurki ja hapukoore segasin tomati ja kurgi salatiga. Ma olen alati paneeritud asju teinud nii, et eraldi jahu sisse ja eraldi muna sisse. Retsepti järgi aga segasin kõik kokku. Praadides ma tundsin, et kuidagi muna lõhn käib üle ja kartsin, et tulevad väga munased. Reaalsus oli aga see, et oli täitsa mõnusa paneeringu maitsega ja väga mõnusad! Hilisõhtuseks söön õuna ja juustu. Seda söön pärast trenni ja vast panen pildi siis homsesse pildigaleriisse, et kõik ikka aus oleks 😀 

Homme on toitumise plaanid samad. Palun emal endale ainult kartuli ära keeta, siis piisab sellest, kui võtan oma kana Tartust kaasa. Kuna nemad ka nüüd edukalt Fitlapitavad, siis nad mõistavad mu karbimajandust 😀 Kolmapäev on aga suur küsimärk. Praegu ma olen plaaninud hommikul kodus süüa mõnusa kavajärgse hommikusöögi. Lõunaks plaanin ka teha Mehhikopäraseid quesadillasid kaasa. Küsimus nüüd on aga selles, et kas sellel imelise muutumise päeval pakutakse mingisugust toitlustust ja kui pakutakse, siis mida? Ma plaanisin võtta ka õuna ja juustu koguse kaasa ehk siis hilisõhtune söök jääks ainult natukene nutune. Samas kui päev hakkab 9.30 ja võib kesta jumal teab kui kaua, siis vahepeal tahaks lihtsalt midagi sooja ka süüa. Võimalik, et kasutan siis ära oma ühekordse patutoidukorra. Eks see kõik paistab jooksvalt. Ideaalne oleks, kui neil oleks valikus mingisugused juurviljad ja tagasihoidlik tükk liha. Siis ma isegi loeks selle toitumise kavajärgseks. 

Ma arvutit ei planeeri kaasa võtta, mis tähendab seda, et ma arvatavasti homme ei postita. See eest reedel võib siis oodata mega postitust sellest, mis minuga kõike tehti 😀 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
112111 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom