136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Eilne päev – retsept mida ei soovita!


Kuna eile läks blogipostitus nii pikaks, siis ma ei hakanud kohe sinna otsa blogima ka oma tänasest päevast, vaid otsustasin täna hommikul sellest kirjutada. Kõigepealt peaksin alustama ikkagi sellest, et kolmapäeval käisin verd Tartus andmas. Minu hemoglobiin oli vägagi korras. Vähemalt sain vastuse sealt, et madal veresuhkur ei tohiks olla see, mis mul neid peapööritusi põhjustab. Vererõhk oli ka väga ilus ja pulss oli 58 lööki. Nagu johhaidii, miks ta mul nii aeglane on 😀 Aga arst ütles, et jällegi väga ilus. Ma ei mäleta, kas ma sellest ka kirjutasin, aga ka perearst ütles mulle umbes kuu aja eest, et mul on treenitud südame löögid. Vähemalt on sellest rehvitrennist ja jooksmisest kasu 😀 . 

Igatahes vere andmine läks lepasereega. Aga siis tuli meene valimine. Esimest korda oma elu jooksul ma välistasin šokolaadi nii kergekäeliselt. Seal olid kohe suured tahvlid (500g) ja ikka kvaliteet Kalevi ja Milka šokolaade, aga ma isegi ei vaadanud nende poole. Piirdusin jällegi ühe armsa tassiga angel Uuesti võin verd andma novembris. Enesetunne oli pärast seda väga hea ja oli ka eile väga väga hea. 

Söömine on ka nii nagu peab – hommikuks profeel ja müsli; lõunaks mandlijahu koogid (õun ei mahtunud sisse ja sõin kõrvale juurde) ja Nõo lihavürsti liha kinoaga, kus kinoa vahetasin tatra vastu. Mandlijahu koogid olid täitsa õnnestunud ja maitsvad, küll aga mulle meeldiks, kui nad oleksid natukene rohkem nii öelda jahused. Võib-olla oleks pidanud tegema kookosjahuga (mina tegin mandlijahuga), siis oleks saanud sellise õige muffini maitse. Aga iseenesest väga head. Mitte mu lemmik magustoit siin kavas, aga siiski väga maitsev. Aga vot Nõo lihavürtsi liharullid oli ikka maksimaalne pettumus. Kindlasti vähendas maitseelamust see, et ma tegin need liharullid valmis kolmapäeva õhtul, sest siis oli ahi minu käsutuses, ja soojendasin täna siis üles. Esiteks need olid täiesti maitsetud, juust oli juba enamus välja voolanud küpstemise ajal. Ühesõnaga ma olin ikka väga väga pettunud. Tavaliselt selliste maitseelamuste puudumisel mind tabab jälle hoog süüa midagi keelatut, et saada lihtsalt mingisugunegi maitse-elamus, aga õnneks täna ma sellele teele ei laskunud. Ühesõnaga ei soovita seda retsepti. Kahjuks on mul endal veel kahe päeva jagu alles nii et ära ma selle söön, aga nautimisest siin kahjuks juttu ei ole. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
109930 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva