Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ei liha, ei kala

See nädalavahetus tabas mind kuidagi eriti raskelt väikene väsimus ja motivatsiooni langus. Ma küll alles postitasin oma super tulemusest, millega ma ka ise muidugi olen väga rahul, aga ma tahaks edasi minna. Edasi minemisest aga takistab mu enda lolus. Olen praegu jälginud kava selliselt, et nädala sees kõik 100% ja siis nädalavahetusel söön ühe söögikorra nii nagu noormehega koos teeme või tema isa meile teeb. See aga päädib sellega, et saab söödud ka mõni lisaamps, mis omakorda toob selle, et keha hakkab kinni hoidma ja kaal ei liigu kuhugi. 

Nägin ühte sarnast postitust veel hiljuti ja seal all oli väga hea kommentaar, mis pani ka minu mõtlema – suure tõenäosusega mida rohkem ma selliselt pendelan, seda rohkem on lõpuks ka korraliku toitumisega raskem alla saada. Seega igasugune pendeldamine peab lõppema. Olen rahul sellega, mis olen saavutanud, aga ei saa puhkama jääda. Ma jätkan ikka üsna raskete trennidega ja mul on vaja tulemust näha. Tulemust ma aga ei näe, sest ma ise suudan selle armsalt ära nullida, kui arvan, et pole hullu sellest paarist patutoidukorrast. Tegelikult on ikka hullu küll. 

Nüüd võtsingi esialgu väikese plaani, et olen kaks nädalat täiesti 100% kavas ehk jääb ainult üks ja ainus patutoidukord. Ülejäänud päevad söön koguaeg kava toitu ja võtan isegi noormehe juurde kaasa oma kavatoidud. Esimese 3 päeva nädalast on mu kava selline – puder piima ja banaaniga; soe kalkunisalat, kus kalkuni asendasin kanakintsuga; kanafilee ürdivõiga ja hilisõhtuks smuuti. Nädala teise poole plaanin süüa omlett seemneleivaga, koogid mandlijahust (ostsin just nädalavahetusel turult mustikaid), õhtusöögiks plaanin teha mõnda püreesuppi ja hilisõhtu ikka smuuti. See on nüüd mu tagasihoidlik plaan ja ma esitan endale tõesti väljakutse, et ma sellest ka kinni peaks. 

Üleüldiselt võib nädalavahetusega jääda väga rahule. Vanaema oli väga rõõmus külaskäigu üle. Natukene sai tööd tehtud ning tormist vaatemängu nautida. Toitumine oli nii nagu ta oli ja ma ei hakka ennast ega teid petma, et kokku olin võib-olla kahe päeva peale 50% kavas. Reede olin ilusti oma toitudega, aga järgmised päevad olid juba raskemad. Ega muud midagi, kui et võtame väljakutse vastu ja ma loodan, et mul käib lõpuks ka see plõks peas ära, et ma rohkem teiste inimeste kodudes ka endale just enda toitu valmistaksin. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse