137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Ausad ülestunnistused


Tunnistan ausalt Teile üles, et eile sõin natukene liiga palju. Käisime discimas ja sõin küll oma batooni ja pähklisegu ära, aga no nälg oli ikka nii suur, et tahtis silmanägemise ära võtta. Kardan, et noormehele pakkudes ühepajatoitu võtsin ma endale liiga väikse portsu ja sellest tulenevalt jäigi kõht nii tühjaks. Tulime discimast tagasi ja ostsin endale ühe wrapi ja sõin natukene tema tellitud kartulitest ka ära. Hommikul oli kaal endiselt armuline. Nagu olen ennegi öelnud, ei ole mõtet ennast kavast kõrvaleastumisega üles kütta, vaid aksepteerida seda, proovida paremini ja minna edasi. Täna olen olnud jälle 100% kavas ja kavatsen nii õhtuni ikka välja. Praegugi juba küpseb uus ports ühepajatoitu, mida saan süüa täna õhtul ja homme lõunaks. Hilisõhtuks võtan kaasa oma viimase valgubatooni. 

Hommikul sõin müsli jogurtiga ja lõunaks tegin endale Rimi salati, kus kaalusin välja kana koguse ja feta koguse. Muu oli vabavara. Väike võit on isegi see, et ma ei pannud mingisugust kastet peale 😀 

Valgubatoone peab küll kiitma, sest need on olnud tõesti maitsvad ja tundub, et nendest saab ikka mingi magusa laksu ka kätte, sest magusaisu pole mul sugugi eriti suur olnud. 

Homme ma arvatavasti blogipostitust ei jõua teha ja üritan vist pühapäeval teha mingisuguse nädalavahetuse kokkuvõtte. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
111449 lugemist / 45 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva