Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ausad ülestunnistused

Tunnistan ausalt Teile üles, et eile sõin natukene liiga palju. Käisime discimas ja sõin küll oma batooni ja pähklisegu ära, aga no nälg oli ikka nii suur, et tahtis silmanägemise ära võtta. Kardan, et noormehele pakkudes ühepajatoitu võtsin ma endale liiga väikse portsu ja sellest tulenevalt jäigi kõht nii tühjaks. Tulime discimast tagasi ja ostsin endale ühe wrapi ja sõin natukene tema tellitud kartulitest ka ära. Hommikul oli kaal endiselt armuline. Nagu olen ennegi öelnud, ei ole mõtet ennast kavast kõrvaleastumisega üles kütta, vaid aksepteerida seda, proovida paremini ja minna edasi. Täna olen olnud jälle 100% kavas ja kavatsen nii õhtuni ikka välja. Praegugi juba küpseb uus ports ühepajatoitu, mida saan süüa täna õhtul ja homme lõunaks. Hilisõhtuks võtan kaasa oma viimase valgubatooni. 

Hommikul sõin müsli jogurtiga ja lõunaks tegin endale Rimi salati, kus kaalusin välja kana koguse ja feta koguse. Muu oli vabavara. Väike võit on isegi see, et ma ei pannud mingisugust kastet peale 😀 

Valgubatoone peab küll kiitma, sest need on olnud tõesti maitsvad ja tundub, et nendest saab ikka mingi magusa laksu ka kätte, sest magusaisu pole mul sugugi eriti suur olnud. 

Homme ma arvatavasti blogipostitust ei jõua teha ja üritan vist pühapäeval teha mingisuguse nädalavahetuse kokkuvõtte. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse