Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Aeroobika video otsingul

Sellise vihmase ilmaga nagu täna, ei vea mind mitte miski välja. Muidu oleks pidanud olema täna jooksu päev, aga kuna vihmaga mulle ei meeldi joosta, siis otsisin endale ühe aeroobika kava ja tegin seda. Täna siis tegin sellist kava – 30-minute Cardio Dance Party to Burn Calories. Ütleme nii, et lõpus ma ikka higistasin korralikult ja teatud harjutuste juures ma ka tundsin lihast töötamas, aga üleüldiselt jättis mu see kava külmaks. Ma tahaksin rohkem tantsulist kava nagu mul eelmine oli. Olen sellest vist varem ka blogis kirjutanud, aga igatahes see oli mu vana video. Kas keegi veel teeb aeroobse treeningu ajal aeroobikat? Oskate äkki soovitada mõnda head kava. Ma muidu vaatasin veel ühe välja, aga see peab jääma järgmiseks korraks, sest mul täna oli natukene kiire ja 30 minutiline kava sobis paremini. 

Seda kava tehes ma päris mitu korda turtsatasin naerda. Kuidagi nii imelik on kuulata ameerikalikku pep-talk'i. Üks harjutus oli umbes selline, et käega oli vaja koputuse liigutust teha ja treener siis lisas, et "Let's knock on the door of success" ehk eesti keeli jämedalt öeldes "koputame edu uksele". Eks kui ma nüüd siin arvuti taga istun ja mõtlen, siis ega ta ju tegelikult nii ongi. Enda keha vormis hoidmisega me koputamegi edu uksele, et ükskord sealt sisse astuda ja öelda, et oleme jõudnud kohale. Aga tulles tagasi esimese mõtte juurde, siis minu arust on nendes videodes alati kuidagi eriti ülepakutud see motiveerimine, aga võib-olla olen ma ka lihtsalt tuim eestlaslik tükk, kellele ei ole vaja koguaeg powerit sisendada 😀 . 

Enne lõppu võiks veel rääkida korraks toidust ka. Eile kirjutasin, et ma hetkeks libastusin, siis täna on mul täiesti 0 magusaisu. Mitte kuskilt otsast ei istuta mitte millegi keelatu järele. Päris hea on olla kohe nii 😀 Eks ma olen seda vett ka tublisti joonud. Kuna ma kirjutan blogi enne õhtut ära, siis jällegi saab täna pilte ainult hommikusöögist ja lõunast – juustu-majoneesi määre ja oa-singisalat. 

Lõpetuseks veel siis ka nii palju, et homme, 24.08, toimub Elva Lauluväljakul Elva spordikuu raames trenn nimega Jõutreening oma keha raskusega. Seda trenni viib läbi minu rehvitreener ja plaanin ka ise sinna jõuda. Trenn algab kell 18.00 ja on TASUTA. Nii et, kes elab Elvas ja tahaks midagi uut proovida, siis homme on üks tore trenn tulemas 🙂 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse