137741 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Aeroobika video otsingul


Sellise vihmase ilmaga nagu täna, ei vea mind mitte miski välja. Muidu oleks pidanud olema täna jooksu päev, aga kuna vihmaga mulle ei meeldi joosta, siis otsisin endale ühe aeroobika kava ja tegin seda. Täna siis tegin sellist kava – 30-minute Cardio Dance Party to Burn Calories. Ütleme nii, et lõpus ma ikka higistasin korralikult ja teatud harjutuste juures ma ka tundsin lihast töötamas, aga üleüldiselt jättis mu see kava külmaks. Ma tahaksin rohkem tantsulist kava nagu mul eelmine oli. Olen sellest vist varem ka blogis kirjutanud, aga igatahes see oli mu vana video. Kas keegi veel teeb aeroobse treeningu ajal aeroobikat? Oskate äkki soovitada mõnda head kava. Ma muidu vaatasin veel ühe välja, aga see peab jääma järgmiseks korraks, sest mul täna oli natukene kiire ja 30 minutiline kava sobis paremini. 

Seda kava tehes ma päris mitu korda turtsatasin naerda. Kuidagi nii imelik on kuulata ameerikalikku pep-talk'i. Üks harjutus oli umbes selline, et käega oli vaja koputuse liigutust teha ja treener siis lisas, et "Let's knock on the door of success" ehk eesti keeli jämedalt öeldes "koputame edu uksele". Eks kui ma nüüd siin arvuti taga istun ja mõtlen, siis ega ta ju tegelikult nii ongi. Enda keha vormis hoidmisega me koputamegi edu uksele, et ükskord sealt sisse astuda ja öelda, et oleme jõudnud kohale. Aga tulles tagasi esimese mõtte juurde, siis minu arust on nendes videodes alati kuidagi eriti ülepakutud see motiveerimine, aga võib-olla olen ma ka lihtsalt tuim eestlaslik tükk, kellele ei ole vaja koguaeg powerit sisendada 😀 . 

Enne lõppu võiks veel rääkida korraks toidust ka. Eile kirjutasin, et ma hetkeks libastusin, siis täna on mul täiesti 0 magusaisu. Mitte kuskilt otsast ei istuta mitte millegi keelatu järele. Päris hea on olla kohe nii 😀 Eks ma olen seda vett ka tublisti joonud. Kuna ma kirjutan blogi enne õhtut ära, siis jällegi saab täna pilte ainult hommikusöögist ja lõunast – juustu-majoneesi määre ja oa-singisalat. 

Lõpetuseks veel siis ka nii palju, et homme, 24.08, toimub Elva Lauluväljakul Elva spordikuu raames trenn nimega Jõutreening oma keha raskusega. Seda trenni viib läbi minu rehvitreener ja plaanin ka ise sinna jõuda. Trenn algab kell 18.00 ja on TASUTA. Nii et, kes elab Elvas ja tahaks midagi uut proovida, siis homme on üks tore trenn tulemas 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
111851 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva